Житомирські Вертикалі

Житомирські Вертикалі

Трейловий забіг “Житомирські Вертикалі” – це осінній трейловий забіг, який проходить в мальовничій місцевості міста Житомира на березі річки Тетерів та має доволі захоплюючий та цікавий маршрут для бігу

Інформація про забіг

Історія

Свою історію трейловий забіг у Житомирі розпочав в 2018 році. Перша редакція цих змагань в своєму активі передбачала подолання двох дистанцій у 25 кілометрів (основна) та 7,4 кілометри (допоміжна).

житомирські вертикалі медаль

В другій редакції трейлового забігу в 2019 році організатори внесли зміни в бігову подію, а саме змінили дистанції основна була скорочена до 21 кілометра, дистанція-супутник 7.4 кілометри збільшилася до 8 кілометрів. Кожен спортсмен, хто планує прийняти участь у даних змаганнях повинен пройти онлайн реєстрацію. При цьому, необхідно зазначити особисті данні та сплатити реєстраційний внесок у розмірі приблизно 400 гривень. Остаточна сума, якого залежить від дати реєстрації та обраної дистанції. 

Маршрут

Основний маршрут трейлового забігу “Житомирські Вертикалі” має протяжність 21 кілометр та складається з двох кіл по 10 кілометрів з лишком кожне. При цьому, набір висоти на дистанції складає 1000 метрів. Що стосується гонки-супутника на 8 кілометрів, то вона має набір висоти до 250 метрів.

Маршрут трейла "Житомирські вертикалі"

Траса трейлу проходить повністю по бездоріжжю стежками місцевого лісу і польовими дорогами. Тож, кожен спортсмен може не лише насолодитися самими змаганнями, але й побути на природі, помилуватися навколишніми краєвидами. При цьому, маршрут є добре промаркованим і має кілька точок гідратації та харчування.