Winter Kalancha Trail

Winter Kalancha Trail

“Winter Kalancha Trail” – щорічний зимовий трейловий забіг, що проходить наприкінці січня у Києві у Виноградарському Лісопарку. Головна мета бігової події це популяризація бігових видів спорту і активного відпочинку серед молоді і не тільки.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на участь у трейловому забігові “Winter Kalancha Trail” проходить в режимі онлайн на офіційній веб-сторінці заходу у мережі Фейсбук. При цьому, необхідно вказати свої особисті дані і сплатити організаційний внесок, розмір якого залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. Організатори рекомендують кожному спортсмену ретельно обирати спортивний одяг та взуття, а також мати при собі страховку.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу являє собою цікаву трасу, яка проходить по пересіченій місцевості, а саме засніженими і прекрасними стежками Лісопарку. На маршруті передбачено кілька точок харчування та гідратації, де на спортсменів очікує вода або ізотонік, а також різні смаколики. Тут можна відпочити та відновити сили кожному бігуну.

маршрут трейлового забігу winter kalancha trail

Траса є добре промаркованою і на ній постійно присутні медики, волонтери, які в разі чого готові прийти на поміч і скерувати атлета в потрібному напрямку. Насправді це дуже зручно. По завершенню змагань кожен учасник отримує пам’ятну медаль, диплом, а найкращі ще й грошову винагороду.