Останній забіг перед карантином - "Wild Top Trail"

Останній забіг перед карантином - "Wild Top Trail"

В минулому році з зимового трейлового забігу “Wild North Way” розпочалось моє знайомство з біговою серією “Wild”. Цього року вирішив продовжити своє знайомство з цією серією, тому вибрав для себе “Wild Top Trail”. “Wild Top Trail” – це 17 кілометровий весняний трейловий забіг та є другим забігом, який входить до серії “Wild”. Крім того забіг “Wild Top Trail” мене ще зацікавив тим, що проходить у Вишгороді, де йому складають компанію такі бігові події, як “Night Marathon-Fest” та новорічний півмарафон “Йоль”.

Реєстрація

Реєстрація на забіг “Wild Top Trail” проходить на сайті vseprobegi.org. При реєстрації на забіг учасник може вибрати одну із двох дистанцій 8 або 17 кілометрів. Ціна стартового внеску становить для дистанції 8 кілометрів – 500 грн., для дистанції 17 кілометрів – 550 грн.. Маршрут основної дистанції трейла – 17 кілометрів складається з двох кіл по 8 кілометрів кожне та набором висоти на кожному колі в 300 метрів.Біг

Коли планував свій біговий календар на 2020 рік, то трейловий забіг “Wild Top Trail” мав був стати першим моїм весняним трейлом, тому дистанцію для себе вибрав у 17 кілометрів. Але так як планування весняного бігового календаря відбувалось ще в 2019 році, то події зими та особливо початку березня 2020 року внесли досить значні зміни на першу частину бігового календаря на цей рік, а саме через епідемію коронавірусу (COVID-19) у світі та запровадження карантину. Тому з запланованих 6 бігових подій на березень та квітень більша частина з них була перенесена на пізніші дати. Трейл “Wild Top Trail” став свого роду останньою біговою подією, яка відбулась в Україні перед запровадженням карантину.

Старт трейла “Wild Top Trail” був запланований суботи, тому суботній ранок в мене розпочався з подорожі, до вже досить таки знайомого по попереднім стартам (“Night Marathon-Fest” та новорічний півмарафон “Йоль”) міста Вишгород та його набережної.

Стартове містечко трейла “Wild Top Trail” розкинулось на території пляжного клубу «Тюлень», де можна було отримати свій стартовий номер, чіп, переодягнутись у бігову екіпіровку та залишити речі на зберігання.

Маршрут трейла “Wild Top Trail” проходив пагорбами, які розкинулись біля Вишгородської набережної. Вибрана мною дистанція в 17 кілометрів складалась з двох кіл та мала набіг висоти в 600 метрів.

Саме ж цікаве суботнього дня мало розпочатись о 12 годині, коли мав пролунати стартовий відлік для учасників трейла “Wild Top Trail”, які зібрались біля стартової арки, що розміщувалась біля входу до пляжного клубу «Тюлень» . Після стартового відліку, розпочалось знайомство учасників з трейлом “Wild Top Trail”. Маршрут трейла виявився досить таки цікавий так як, має досить велику кількість різних підйомів та спусків.

Організатори трейла “Wild Top Trail” вирішили майже відразу почати знайомство учасників тими підйомами, які очікують на учасників трейла на маршруті. Тому приблизно через метрів 300 на учасників очікував перший підйом. Далі на учасників очікує перший досить цікавий відрізок маршруту, так як він проходить по навколишніми полями та територією невеличких лісопосадок, що розкинувся на Вишгородських пагорбах з великою кількістю підйомів та спусків.

Після того як учасники помилуються на місцеві краєвиди їх чекає невеличкий асфальтований відрізок в кінці якого знаходився пункт харчування, а далі знову учасників очікувала прогулянка невеличкою лісопосадкою.

Перед закінченням кожного кола учасників чекає пробіжка по стежці з досить гарними краєвидами на Київське водосховище у кінці якої чекає на учасників досить крутий спуск за яким знаходився пункт харчування.

Фініш, як і старт знаходився на Вишгородській набережній біля входу до пляжного клубу «Тюлень».Враження

Як і його зимовий попередник “Wild North Way” весняний трейл “Wild Top Trail” отримав досить гарну організацію (організаторів, волонтерів та фотографів) бігової події з цікавим маркованим маршрутом. Забіг “Wild Top Trail” виявився досить захоплюючим з крутими підйомами та спусками, пробіжкою по території навколишніх полів, стежками лісопосадок та пагорбами з яких відкривався досить гарний вигляд на Київське водосховище.