Останній забіг перед карантином - "Wild Top Trail"

Останній забіг перед карантином - "Wild Top Trail"

Трейловий забіг “Wild North Way”, що я пробіг у минулому році, став для мене першим знайомством з трейловою біговою серією України під назвою “Wild”. Цього року вирішив продовжувати знайомитися з цією серією, взявши участь у іншому трейлі серії, а саме у “Wild Top Trail”, який є другим трейлом бігової серії “Wild”. “Wild Top Trail” – це весняний трейловий забіг загальною дистанцією у 17 кілометрів, що проводиться у місті Вишгород. Це зацікавило мене ще більше, бо саме у Вишгороді проводяться таки відомі бігові заходи як новорічний півмарафон “Йоль”, а також нічний марафон “Night Marathon Fest”.

Реєстрація

На веб-сайті vseprobegi.org проводиться реєстрація на участь у «Wild Top Trail». Під час реєстрації можна обрати оптимальну дистанцію саме для себе – 17 або 8 кілометрів. Від обраної дистанції залежить вартість участі: для 17 кілометрів ціна внеску становить 550 грн., а для 8 кілометрів – 500 грн.. Загальний маршрут трейлового забігу пролягає через два кола, кожне з яких 8 кілометрів. Також кожне коло має набір висоти до 300 м..

Біг

У новому біговому сезоні саме трейл “Wild Top Trail” повинен був відкривати трейлову частину бігового сезона. Саме тому для себе обрав основну дистанцію, а саме 17 кілометрів. Але через те, що планував свій біговий календар ще у минулому році, події, які сталися на початку 2020 року внесли у нього значні зміни. Епідемія коронавірусу та запровадження карантину зруйнували основні плани нового бігового сезону.З шістьох запланованих бігових подій, які мали відбутись у березні та квітні, перенеслись на кращі часи. А трейловий забіг “Wild Top Trail” залишився чи не єдиним біговим заходом, що проводилася безпосередньо перед впровадженням суворих карантинних обмежень в Україні.

Старт “Wild Top Trail” було заплановано на суботу. Вранці перед трейлом мене чекала вже знайома по минулим забігам подорож до містечка Вишгород. Стартовий майданчик розкинувся на набережній, а саме на території одного з пляжних клубів під назвою “Тюлень”. У стартовому містечку роздавали стартові номери та чіпи, а також встановили зручні кабінки для перевдягання та камери схову для речей.

Організатори трейла “Wild Top Trail” підготували для бігунів цікавий та захоплюючий маршрут, що пролягав пагорбами неподалік Вишгородської набережної. Обрана мною дистанція на 17 кілометрів мала загальний набір висоти у 600 м..

Найцікавіша бігова подія суботи повинна було розпочатися о 12:00, коли організатори повинні були дати відлік старту для учасників трейлового забігу “Wild Top Trail”. Бігуни зібралися біля стартового майданчика, який розмістили на вході до пляжного клубу. Після того, як дали старт, усі учасники вирушили у бігову подорож підкорюючи маршрут трейла.

Маршрут трейла виявився для мене доволі цікавим, бо мав значну кількість різноманітних підйомів та спусків. Організатори трейлового забігу зробили так, що бігуни майже відразу отримали змогу познайомитися з підйомами, що будуть на них чекати далі. Тому десь через 300 м. нам зустрівся один з перших підйомів. Далі слідував достатньо захопливий відрізок шляху, який пролягав територією навколишніх невеликих лісопосадок та полів. Вишгородські пагорби вражали саме красою мальовничих пагорбів, з їх підйомами та спусками.

Після того, як ми намилувалися краєвидами, шлях перетік в асфальтовану дорогу, у кінці якої було встановлено пункт гідрації та харчування. Далі ж на бігунів знов чекала лісопосадка. Наприкінці кожного кола на учасники повинні були пробігти по стежці з якої відкривались дуже красиві краєвиди на Київське водосховище. Наприкінці цієї стежки був доволі крутий спуск, а далі ще один пункт гідрації.

Фінішний майданчик, як і стартовий, розмістили на тій самій набережній.

Враження

Трейл “Wild Top Trail”, був організований на досить високому рівні, так, як і його зимовий попередник “Wild North Trail“. Організатори бігового заходу та волонтери гарно постаралися – маршрут був цікавий та добре промаркований, станції харчування були на своїх місцях.

Маршрут трейла “Wild Top Trail” для мене виявився дуже захоплюючим. Мене порадували круті спуски та підйоми, стежки, що йшли через лісопосадку, пробіжка навколишніми полями та пагорбами, звідки відкривалися неперевершені види на Київське водосховище.


Booking.com