Wild North Way

Wild North Way

Зимові трейлові змагання “Wild North Way” – це гарний спосіб перевірити свої сили та рівень підготовки, а також отримати безцінний досвід проходження траси в зимовий період. Хочеться окремо зазначити якісну організацію, вона завжди  відповідає найвищому рівню, а також красу навколишньої природи, яка подарує усім учасникам незабутні емоції і враження.

Інформація про забіг

Історія

Wild North Way” – це зимовий трейловий забіг, який вперше був проведений на оновленій трасі в Пущі-Водиці на початку лютого 2019 року. До цього дані змагання носили назву “North Wild Way” та проходили на трасі довжиною 20 та 10 кілометрів. Оновлений “Wild North Way” отримав дві нові дистанції на 12 та 24 кілометри відповідно. Крім того забіг “Wild North Way” є одним з трьох етапів трейлової серії “Wild”, що робить участь у забігові більш цікавішою та захоплюючою і разом з тим дарує своїм учасникам незабутні емоції від бігу.

Метою заходу є популяризація здорового способу життя та різних видів активного відпочинку, а також розвитку трейлового бігу в Україні. 

Маршрут

Основний лозунг змагань – “Біжи дико, нe стримуй звіра в собі”, адже маршрут проходить по мальовничій місцевості, де учасники на своєму шляху зустрічають засніжені ліси, поля, озера та болота Київщини.