Wild Top Trail

Wild Top Trail

Якщо ви шукаєте не просто трейловий забіг, в якому могли б перевірити власні сили і витривалість, але й чудову атмосферу і класну компанію, то вам обов’язково треба прийняти участь у “Wild Top Trail” та в дикій трейловій серії “Wild”.

Інформація про забіг

Історія

“Wild Top Trail” – щорічний трейловий забіг, що проходить у березні у місті Вишгороді, Київської області. Він передбачає проходження кількох дистанцій на вибір 8,4 кілометри з набором висоти – 300 метрів та 17 кілометрів з набором висоти 600 метрів. Головна мета змагань – це популяризація здорового способу життя і активного відпочинку, а також бігових видів спорту, зокрема трейлового бігу, розширення дружніх зв’язків між різними вітчизняними спортивними клубами та організаціями.

Маршрут

Маршрут трейла пролягає горбистою зеленою місцевістю з чудовими природними пейзажами в районі Лисої гори. Покриття траси є грунтовим. Основна дистанція в 17 кілометрів складається з двох кіл, а 8,4 кілометрів – з одного відповідно. На маршруті трейлового забігу передбачені численні пункти гідратації, а також постійно присутні медики, охорона, волонтери тощо.

маршрут wild top trail

Траса має гарну розмітку, тож можна не хвилюватися про якість організації і свою безпеку.