Polmaraton Wiazowski

Polmaraton Wiazowski

Напівмарафон “Polmaraton Wiazowski” – це найдавніші бігові змагання на довгі дистанції, що проходять у Польщі в зимово-весняний період. Півмарафон в Вйозовні відкриває біговий сезон в шосейних забігах Польщі.

Інформація про забіг

Історія

Напівмарафон “Polmaraton Wiazowski” був заснований в далекому 1981 році. Тоді організатором перших змагань виступила філія Варшавських курортів “Вісла” спільно з районною радою LZS у місті Вйозовня. Другий напівмарафон 1982 року став справжнім випробуванням, адже проходив одразу після введення в країні воєнного стану. Загалом доля других змагань була під великим питанням, але організатори все ж таки переконали місцеву владу, щоб та дала дозвіл на їх проведення. 

Сьогодні у рамках “Polmaraton Wiazowski” проходить не лише забіг на дистанцію в 21 кілометр, а й на дистанцію – 5 кілометрів. Півмарафон в Вйозовні вирізняються якісною організацією, яка кожен рік вдосконалюється і стає все кращою і кращою. З часу першого забігу змінилася система реєстрації (вона стала проходити онлайн), інфраструктура, графічна візуалізація пробігу, стартові пакети и харчування. Головна перевага півмарафону в Вйозовні – неперевершена атмосфера, яка панує під час забігу. Для багатьох вони є поєднанням сімейного пікніка з професійно підготовленим забігом, чого немає в інших напівмарафонах. 

Маршрут

Маршрут півмарафону в Вйозовні представляє собою добре асфальтовану трасу з перепадами висот до 30 метрів, яка пролягає від самого центра містечка Вйозовня і далі через мальовничі ліси та поля до Глинянки. Потім маршрут повертається назад через Пенцлін і фінішує у точці старту. На протязі всієї дистанції передбачені добре облаштовані пункти гідрації, присутні медичні працівники та охорона. Також кожен учасник отримує пам’ятні сувеніри та медалі.