White Stone Trail

White Stone Trail

“White Stone Trail” – перший повноцінний біговий трейловий забіг, що проходить щороку у місті Кривому Розі в середині червня – на початку травня. Він входить до бігової серії “Kryvbas Stone Trails League”. У рамках цих змагань відбуваються забіги на різну дистанцію 2, 4, 10, 21, 42 кілометри.

Інформація про забіг

Історія

Кожен бажаючий прийняти участь у трейловому забігові “White Stone Trail” повинен зазначити свої особисті дані та сплатити реєстраційний внесок, розмір якого залежить від часу реєстрації та обраної дистанції. У трейловому забігові зазвичай беруть участь як професійні спортсмени, так і новачки (журналісти, активісти, громадські діячі тощо). Кожен з них отримує стартовий пакет із власним номером, а по закінченні забігу пам’ятні медалі, диплом і сувеніри.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу прокладено мальовничою місцевістю, долиною річки Інгулець, вздовж затопленого гранітного кар’єру, стежками Карачунівського лісового масиву, що розміщується на берегах водосховища до місцевої рекреаційної зони “Білі камені”.

біговий маршрут white stone trail

Маршрут є добре промаркований. На ньому постійно присутні волонтери і медики, які готові у будь-який час прийти на допомогу спортсменам.