Який ти бігун?

Який ти бігун?

Сьогодні пропоную вам трохи незвичного для мого блогу контенту, трохи іронії і гумору. Він стосується визначення того, до якого типу бігунів ви відноситесь гедоніст, педант, неврастенік або флегматик. У мене вийшла суміш флегматика, педанта та гедоніста, що цілком відповідає моєму характеру. Отже, знайомтеся: гедоністи, педанти, неврастеніки і флегматики …

який ти бігун

Гедоністи

Гедоніст – це атлет-відчайдух, який повністю віддає себе спорту, не зважає на рівень своєї втоми, готовий завжди тренуватися і тренуватися до повної втрати сил. Таким чином, він витрачає свою енергію ірраціонально і інколи навіть шкодить власному здоров’ю.

Педанти

Вони, на відміну, від гедоністів, ретельно планують свій графік, як тренувать, так і змагань. У них все чітко розписано і йде за планом, вони ніколи і не за яких обставин не будуть від нього відхилятися. Це стосується в тому числі і заздалегідь обраного темпу бігу. Відхилитися від свого графіка для них неприпустимо. Пропустити пробіжку – смерті подібно. На кожному змаганні педанти уважно фіксують свої показники. А ще вони забули, коли востаннє їли солодке)….

Нав’язливі неврастеніки

Неврастеніки – це педанти в минулому, які зараз ставляться до своїх тренувань ще з більшим фанатизмом. Вони з точністю до долі секунди фіксують абсолютно всі свої показники, завжди надто турбуються, якщо їм доводиться пропустити пробіжку. Цей тип бігунів постійно бере участь в змаганнях, але ніколи не досягли того результату, який би їх повністю задовольнив. Робота на виснаження – це про них. З таким ставленням легко можна отримати травму.

Флегматики

Бігати, маючи перед собою мету, постійно дивитися на годинник – це не про флегматика. Флегматики бігають тільки тоді, коли їм цього хочеться. Вони живуть однією миттю, насолоджуються природою і в цілому життям. Ніколи ні про що не хвилюються, результат не так важливий для них. Флегматики взагалі не люблять змагатися.

А тепер скажіть, ким ви є?