Який ти бігун?

Який ти бігун?

Трохи іронічна та юморна вийшла стаття, яка пропонує Вам зрозуміти, до якого типу бігунів ви відноситесь – гедоніст, педант, неврастенік або флегматик. У мене вийшла суміш флегматика, педанта та гедоніста, що цілком відповідає моєму характеру. Отже зустрічайте: гедоністи, педанти, неврастеніки і флегматики …Гедоністи

Гедоніст не зважаючи ні на яку ступінь втоми готові тренуватися і тренуроваться, просто до упаду. Не шкодуючи себе вони часто витрачають свої сили і енергію абсолютно нераціонально.

Педанти

Ретельно спланований графік для педантів – це святе.  Всі змагання, в яких педанти збираються взяти участь, чітко розписані в їхньому графіку зі стратегічної скрупульозністю і вони ніколи не відхиліться від заданого плану, так само як і від заздалегідь обраного ними темпу бігу. Відхилитися від цього графіка для них неприпустимо.  Пропустити пробіжку – смерті подібно. На кожне змагання педанти беруть з собою пристрій, який би фіксував усі їх показники. А ще вони забули, коли востаннє їли шоколад….Нав’язливий неврастеніки

Невростіки вже були педантами в минулому, ну а тепер ставляться до тренувань і зовсім з фанатизмом.  Вони з точністю фіксують абсолютно всі свої показники і завжди надто турбуються, якщо їм доводиться пропустити пробіжку. Вони постійно берете участь в змаганнях, але ніколи ще не добивались такого результату, який би їх влаштовував. Робота на виснаження – це про них. Так і травми не за горами.

Флегматики

Бігати, маючи перед собою мету, постійно дивитися на годинник – це не про флегматика. Флегматики бігають тільки тоді, коли їм цього захочиться. Вони схильні жити однією миттю, насолоджуватися природою. Результат для них не дуже важливий, так як вони взагалі не дуже люблять змагатися.