Віртуальні забіги, які дозволять подорожувати

Віртуальні забіги, які дозволять подорожувати

Пандемія коронавірусу зламала плани у всіх, в тому числі і спортсменам, які займаються бігом. Були скасовані або перенесені усі бігові події, які мали відбутися навесні. В ситуації карантину і заборони великого скупчення людей, особливу увагу привертають такі формати забігів, як віртуальні або онлайн.

Вони були вигадані раніше, задовго до епідемії коронавірусу. А саме для тих бігунів, які не мають можливості поїхати на змагання в інше місто або країну. Це реальний забіг (або кілька пробіжок), які можна виконати у будь-якому місці і за будь-який час! Необхідно лише вибрати дистанцію і зареєструватися на бігову подію.Після реєстрації учасник отримує свій стартовий номер. На подолання встановленої дистанції відводиться певний проміжок часу – тиждень або місяць тощо. Кожен обирає для себе будь-який зручний день і час, протягом якого він буде бігти. Місце немає значення: це може бути навіть звичайна вулиця або бігова доріжка, наприклад.

В інтернеті зараз можна зустріти велику кількість віртуальних забігів, але переважна частина з них, як на мене, є досить таки примітивною. Але я все-таки знайшов такі онлайн змагання, які хоча б віртуально, але перенесли мене в цікаві локації. Серед них хочу окремо виділити наступні:

Про проект:

На веб-сайті представлена величезна кількість видів онлайн забігів різного типу і на різні дистанції. При чому, кожна з них це певна віртуальна пригода і вона свою цікаву локацію. Наприклад, перебуваючи у себе вдома, ви можете прийняти участь в онлайн забігу, що проходить в Камбоджі чи Перу, у Греції чи у Франції. Учасники отримують за це пам’ятні нагороди, медалі, які вирізняються яскравим дизайном і дійсно вартують ваших витрачених сил. Вартість участі в одному з таким бігових тестів коштує від 28 доларів. Реєстрація проходить на сайті проекту. За бажанням прийняти участь можна самостійно або разом із друзями, підключити різні мобільні додатки для фіксації власних результатів або зробити це власноруч.

Про проект:

Це ще один проект віртуальних забігів, який було запущено в 2014 році. Він дозволить вам пробігтись навкруги Європи, Австралії чи США. Зараз до Runs Of The World входить 5 віртуальних забігів в різних містах чи країнах світу, в які можливо ви ніколи не зможете потрапити. Проект було створено для популяризації бігових видів спорту, а також посилення мотивації, натхнення тощо. За допомогою нього можна не лише займатися спортом і підтримувати себе у відмінній фізичній формі, а й досліджувати світ. Реєстрація відбувається на сайті бігового проекту. Вартість участі від 30 доларів.

Про проект:

Віртуальний забіг для любителів казок Дісней. Для того, щоб прийняти в ньому участь необхідно зареєструватися на сайті проекту. Далі на вас чекають онлайн гонки у тематичних парках, казкові медалі та призи. Бігти можна самостійно або разом із друзями, які теж хочуть відчути магію світу Дісней.