Vinnytsia Half Marathon

Vinnytsia Half Marathon

Vinnytsia Half Marathon” – щорічний забіг на дистанцію 21,097 кілометр, що проходить у Вінниці у серпні, починаючи з 2018 року. У рамках змагань відбувається не лише забіг на півмарафонську дистанцію, але й забіг на 10 кілометрів.

Інформація про забіг

Історія

Історія Вінницького півмарафону розпочалась у 2018 році, коли учасники півмарафону уперше пробігли вулицями міста. Півмарафон у Вінниці є гарною можливістю не лише перевірити власні сили та рівень підготовки, але й побачити і познайомитися з історією міста Вінниця, зустріти безліч однодумців і фанатів спорту, обмінятися з ними цінним досвідом.

Маршрут

Маршрут півмарафону являє собою добре асфальтовану трасу, яка проходить центральними вулицями серця Подільського краю – міста Вінниця. Він є круговим, тобто старт і фініш знаходяться в одній точці – біля Центрального міського парку і вулиці Пирогова. Учасникам півмарафону необхідно подолати 2 кола.

vinnytsia half marathon

На дистанції передбачено 7 пунктів освіження та гідратації, де спортсмени можуть поповнити запаси питної води або підживитися свіжими фруктами, ізотоніком тощо. Маршрут передбачає кілька підйомів та спусків, один з який є затяжним, зокрема йдеться про фінішну пряму.