Village Trail

Village Trail

“Village Trail”бігова подія, що вирізняється доволі високим рівнем організації, цікавим та захоплюючим біговим маршрутом. Маршрут трейлового забігу є доволі рівнинним з невеликими підйомами (набором висоти не більше 250 метрів). Тому участь в цих змаганнях може бути цікавою перш за все для новачків, які лише тільки розпочинають своє знайомство з бігом по пересічній місцевості. Також змагання зацікавлять і бувалих трейлранерів, які бажають відпочити від більш складних трейлів і отримати просто позитивні враження чудових навколишніх краєвидів.

Інформація про забіг

Історія

У жовтні 2019 році до когорти трейлових забігів України додався новий цікавий трейл “Village Trail”. Він став першими такими змаганнями, що проходять у місті Біла Церква, Київської області. Довжина основної дистанції трейлу складає 27 кілометрів, які необхідно подолати за 5 годин.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу “Village Trail” проходить територією Томилівського лісу, а далі полями та навколишніми селами Томилівкою, Клочками, Кожениками та Шкарівкою, повз дамбу і вздовж річки Рось. Родзинкою трейла, як зазначають організатори, є гора Солов’юха, з якої відкриваються досить гарні краєвиди на осінньо-казковий ліс та навколишні сільські угіддя. Старт і фініш знаходяться в одній точці.

Маршрут трейла "Village Trail"

Траса трейла пролягає переважно бездоріжжям, але зустрічаються також і ділянки с асфальтним покриттям.