Varna Marathon

Varna Marathon

“Varna Marathon” – це щорічний забіг на марафонську дистанцію, що проходить у травні в місті Варна, Болгарія. У програму змагань також входять забіги на дистанцію 21 (півмарафон) та 10,5 кілометрів.

Інформація про забіг

Історія

Марафон у Варні є спортивною подією, яка має на меті не лише популяризувати бігові види спорту і активний відпочинок, а й підіймає найгостріші суспільні проблеми країни. Наприклад, вже рік організатори змагань вболівають за екологію та пропагують скорочення використання пластику, а також підтримують споживання лише очищеної води. Реєстрація на марафон відбувається в уже традиційний для подібних змагань способі – онлайн на офіційній веб-сторінці спортивної події. Тут необхідно залишити свою особисті дані, при цьому, сплативши реєстраційний внесок. Розмір його залежить від обраної дисципліни та дати реєстрації. Також можна прийняти участь у пізній реєстрації офлайн, тобто в інформаційному центрі марафону безпосередньо перед початком змагань і за умови наявності вільних місць. По закінченню марафону кожен учасник отримує пам’ятні медалі унікального дизайну, дипломи, сувеніри.

Маршрут

Маршрут марафону в Варні являє собою добре асфальтовану трасу, яка проходить центральними вуличками міста Варна та Приморським садом. Він складається з 4 кіл довжиною 10,5 кілометрів кожне. Старт та фініш знаходяться в одній точці – на площі Незалежності біля фонтану.

варна марафон маршрут

Організатори марафону передбачили кілька точок гідратації та харчування, постійну присутність медиків та волонтерів на трасі, подбали про гарну розмітку. Участь в марафоні у Варні є не лише вдалою можливістю випробувати свої сили на такій дистанції, поспілкуватися з однодумцями, але й познайомитися з містом, його історією, насолодитися красою навколишніх пейзажів та архітектури, і в цілому болгарською культурою та гостинністю.