Kyiv Ultramarathon

Kyiv Ultramarathon

Ультрамарафони або забіги на дистанцію більше 42 кілометрів є досить популярними у всьому світі, включаючи Європу, а Київ є одним з небагатьох міст, що має свій ультрамарафон, “Kyiv Ultramarathon”, організатором якого є бігова спільнота України “Top Runners”. Ультрамарафон в Києві є унікальною можливістю для кожного спортсмена випробувати себе на силу та витривалість на наддовгих дистанціях, а також встановити свої власні або загальнонаціональні рекорди. Крім того, участь у “Kyiv Ultramarathon” дозволяє отримати офіційні результати та кваліфікуватися на інші змагання, зокрема, міжнародні ультразабіги.

Інформація про забіг

Історія

Кожного червня, починаючи з 2018 року, в столиці України, Києві, на Трухановому острові стартує “Kyiv Ultramarathon”. “Kyiv Ultramarathon” вирізняється, перше за все, високою якістю організації. До змагань допускаються спортсмени віком від 18 років. Кожен з них страхується від нещасного випадку. Реєстрація проходить в режимі онлайн, що дуже зручно і дозволяє без проблем заявити про свою участь атлетам з інших міст України.

Для груп підтримки облаштоване стартово-фінішне містечко для відпочинку. Старт основної дистанції (на 100 кілометрів) та забігів-супутників ультрамарафону проходить окремо. Якщо ви серйозно займаєтеся бігом, то певно прагнете досягти такого рівня підготовки, щоб прийняти участь в ультрамарафоні. Київський ультрамарафон є чи не єдиною нагодою це зробити саме в Україні, не від’їжджаючи за кордон.  

Маршрут

Маршрут ультрамарафона "Kyiv Ultramarathon"

У межах київського ультрамарафону проходять також змагання на таких дистанціях, як 100, 50 та 25 кілометрів, дві командні естафети на 100 та 50 кілометрів. Маршрут пролягає добре асфальтованою і досить комфортною з невеликими перепадами висот трасою по території Труханового острова. На кожному колі з відмітками 5 та 8 кілометрів передбачені пункти гідрації та харчування спортсменів, роздягальні та камери схову, по всій дистанції присутні медичні працівники та охорона. Кожен учасник отримує пам’ятні нагороди (медалі) та сувеніри.