Керівництво ультрамарафонця

Керівництво ультрамарафонця

Анотація

Все, що вам потрібно знати, щоб подолати перший ультрамарафон або поставити особистий рекорд у бігу на 100 миль, – з вуст переможця легендарних забігів Western States та Hardrock 100.

Під час ультрамарафонів у вас немає права на промах, тому вчитися на власних помилках не варто. Готуйтеся за цим докладним посібником, написаним одним з найсильніших сучасних ультрамарафонців, дворазовим переможцем забігу Western States.

У книзі “Керівництво ультрамарафонця” є три тренувальні плани — для ультрамарафонів на дистанціях 50 кілометрів, 50 і 100 миль — список із “10 речей, які варто і не варто робити в день гонки”, і величезна кількість порад, перевірених на практиці.

Враження

Найкраща книга для знайомства з тим, що таке ультрамарафони, які вони бувають, що на вас чекає на шляху до їх подолання, хто такі ульрамарафонці і що таке ультрамислення. У книзі представлені як унікальні практичні поради щодо вибору забігу, як тренуватися, якому екіпіруванню віддати перевагу, якій тактиці дотримуватися, як охолоджуватися і харчуватися на дистанції, як розподіляти сили та навчити команду підтримки.

Основні цитати:

Якщо є пристрасть, драйв та грамотна підготовка, кожен може стати “ультр”. Здорово, якщо у вас буде підтримка друзів, але мотивацією та цілеспрямованістю повинні мати в першу чергу ви самі.

Вихід на нічне тренування, коли ви смертельно втомилися за день, — гарна нагода натренувати волю і свідомість, а не тільки тіло.

Сон у ніч перед забігом ніколи не буває якісним. Найкраще добре виспатися за кілька днів перед гонкою, наприклад, у четвер, якщо забіг в неділю.

Ультрамарафони здатні перенести мене в унікальне місце, де я відчуваю, що живу “тут і зараз” і забуваю про всі турботи. Цього стану важко досягти у повсякденному житті. Я завжди чекаю на нього і радію йому.

Ультрамарафони – це уроки життя, а найкращий життєвий досвід набувається, як правило, під час подолання не найпростіших обставин.