Ultra. Ви будете бігати далі, ніж думаєте

Ultra. Ви будете бігати далі, ніж думаєте

Анотація

У цій книжці ви зможете дізнатися відповідь на питання: Що таке біг на ультрамарафонську дистанцію, що потрібно для того, щоб пробігти ультрамарафон, як виглядає раціон бігунів, що бігають ультрамарафони тощо. Зокрема, автори розповідають, що усі ультрамарафони поєднують у собі дві особливості відстань, що більше марафонської та безперервність зусиль. В ультрамарафоні необхідно працювати, поки не закінчяться сили або не буде досягнута поставлена мета.

ultra

Автори показують читачу в чарівний світ ультрамарафонів, радість, втому, труднощі у навчанні, задоволення від кожного кроку по маршруту. Книжка є своєрідним щоденником підготовки до екстремального курсу від пари веганських ультрамарафонців. “ULTRA” – відмінний путівник для початківців і досвідчених спортсменів, які мріють про біг в марафонах та інших забігах на дистанції більші, чим марафонська.

Автори книги Віолета Домарадзкі та Роберт Закжевський – пара веганів-ультрамарафонців, засновників фонду “Run Vegan”, організаторів “Vegan Race” та “Gorce Ultra-Trail”, найбільш відомі польські ультра бігуни, які діляться своїм досвідом і порадами. Також до книги включені поради від інших бігунів, таких, як Патриція Березновська, Домініка Стельмах, Ева Майер, Бартош Горчіца, фахівців в області кардіології, ортопедії та психології.

Книга має 12 розділів, кожен з яких відповідає місяцю у році і описує окремий аспект підготовки та ведення практики. Важливим елементом “ULTRA”  є частина, присвячена здоров’ю та харчуванню. Віола та Роберт хочуть переконати читачів, що їхній перший старт в ультрамарафоні стане початком красивої, довготривалої історії, що пов’язана з бігом. Якщо ви захоплені цим видом спорту, шукаєте натхнення і хочете поліпшити свої навички, то книга “ULTRA” вам дуже сподобається. Це унікальна історія про світ ультрамарафонських дистанцій.

Враження від книги

Книжка написана дуже зрозумілою і простою мовою. В ній викладено безліч цікавих і корисних для бігунів історій, особистого досвіду авторів, корисної інформації про біг, методи тренувань, травми тощо. Вона є обов’язковою для прочитання тим, хто захоплюється спортом і зокрема бігом, а також мріє подолати хоча б раз ультрамарафон.