Ukrainian Majors Running League

Ukrainian Majors Running League

….Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє…. ….За Карпати відіб'ється, згомонить степами….

Ukrainian Majors Running League” або Ліга українських мейджорів – це бігова ліга, яка об’єднує цілий ряд півмарафонів у різних містах України та Київський марафон.

Міста учасники бігової ліги "Ukrainian Majors Running League"

Історія бігової ліги починається в 2010 році, коли була заснована бігова ліга “Run Ukraine”. На той час до неї входило 5 півмарафонів (“Kyiv Half Marathon”, “Dnipro Half Marathon”, “Lviv Half Marathon”, “Zaporizhzhia Half Marathon” та “Odesa Half Marathon”) та один марафон (“Kyiv Marathon”).

У 2020 відбулася трансформація  “Run Ukraine” у бігову лігу “Ukrainian Majors Running League”, в яку увійшли наймасштабніші бігові події України, а саме:

Для того щоб закінчити лігу “Ukrainian Majors Running League” потрібно прийняти участь в усіх забігах, що входять до неї, в один сезон. За результатами кожного забігу спортсмени отримують певну кількість балів, які потім дають можливість в кінці сезону поборотися за додаткові призи в наступних номінаціях:

Всі ті, хто пробіжить усі забіги, в кінці отримують унікальну медаль-фінішера “Ukrainian Majors Running League”.

Медаль бігової ліги "Ukrainian Majors Running League"

Тут також діє система кеш-бек, яка передбачає накопичення балів, що отримує під час реєстрації на забіг кожен учасник. Далі ці бали можна використати для наступних реєстрацій або придбати сувенірну продукцію. Крім того, існує пакетна реєстрація на участь в усіх забігах, що дає значну знижку для бігунів.