Ucka Trail

Ucka Trail

Гірський забіг “Ucka Trail” – це щорічний трейловий забіг по гірській місцевості, який проходить у вересні в селищі Мощеницька Драга (Хорватія) на території природного заповідника Учка.

Інформація про забіг

Історія

Кожен, хто виявить бажання прийняти участь у гірському забігові “Ucka Trail” та подолати одну із запропонованих дистанцій, може зареєструватися на офіційній веб-сторінці бігової серії “Kvarner Trails Series”. Тут необхідно зазначити свої особисті дані, а також сплатити реєстраційний внесок, розмір якого залежить від дати реєстрації та обраної дистанції. По закінченню забігу кожен з учасників отримує пам’ятну медаль, диплом і призи.

Маршрут

Маршрут гірського забігу “Ucka Trail” пролягає гірською місцевістю природнього ландшафтного парку Учка. Покриття траси грунтове. Вона добре промаркована, має 4 допоміжні станції на маршруті. Крім того, під час забігу постійно присутні медики та волонтери, які готові в разі чого скерувати спортсмена в правильному напрямку або допомогти у будь-якій ситуації.

маршрут ucka trail

Під час  гірського забігу перед очима учасників відкриваються неймовірні краєвиди на Кварненську затоку, острови, Істрію на заході. Взявши участь у змаганням можна не лише перевірити власні сили і фізичну підготовку, але й естетичне задоволення, насолодитися середземним кліматом, унікальним поєднання гір та моря.