Трейл "Трипілля - Шари Часу"

Трейл "Трипілля - Шари Часу"

Трейловий забіг “Трипілля – Шари Часу” – це щорічний трейловий забіг, який проходить у селі Витачів, Обухівського району, Київської області наприкінці жовтня. Біговий захід розрахований на любителів бігу, які не лише полюбляють спорт, але й цікавляться історією України. Основна мета бігової події – це знайомство і популяризація трипільської культури, підтримка історичних цінностей України.

Інформація про забіг

Історія

Кожен бажаючий прийняти участь у трейловому забігові “Трипілля – Шари Часу” має можливість подати заявку на офіційному сайті трейлового забіга або на офіційній сторінці спортивної події в мережі Фейсбук. Кінцева сума стартового внеску залежить від дати реєстрації та обраної дистанції. По завершенню трейла спортсмени отримують пам’ятні медалі, дипломи і призи, а також купу неймовірних вражень від краси оточуючої природи та нових знань про історію України. У програмі бігової події передбачено два види забігів: на дистанцію 27 кілометрів з набором висоти 500 метрів та 12 кілометрів з набором висоти до 100 метрів.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу проходить по пересіченій місцевості, пагорбами і польовими дорогами. В основному покриття траси це грунт, інколи зустрічаються відрізки асфальту, болотяна місцевість тощо. Траса трейлового забігу є добре промаркованою. Під час змагань на ній присутні численні волонтери, медики, які готові в разі чого допомогти спортсменам.

маршрут трейлового забігу трипілля шари часу

Організатори спортивної події пропонують учасникам відвідати музей В.Хвойко, унікальне озеро, що знаходиться на висоті понад 100 метрів, побачити лінію оборони, яка відмінно зберіглася до наших днів, у селі Витачів побувати на висоті Княжого Шпиля (гора Красуха), в дубовому гаю, крім цього є велика кількість цікавих пам’яток історії, з якими варто ознайомитися.