"Trasy Zdrowia" від страхової "PZU"

"Trasy Zdrowia" від страхової "PZU"

У багатьох країнах змагання з бігу проходять за підтримки великих компаній і підприємств. У попередніх статтях я вже згадував бельгійську страхову компанію “AG”, яка має свою 10 мильну серію забігів, а також польський банк “PKO”, що спонсорує проведення півмарафонів та марафонів у Польщі. Цього разу мова піде про іншу досить відому компанію, яка теж підтримує біг, має цікаві проекти в галузі охорони здоров’я та пропагує активний спосіб життя. Це страхова компанія “PZU”.

Вперше я з нею познайомився під час “Polmaraton Warszawski”, в якому пощастило прийняти участь в 2018 році. Окрім фінансування змагань “PZU” приймає участь в цікавих проектах таких, як “Trasy Zdrowia” та “Health Trail”. Зокрема, якщо говорити про “Trasy Zdrowia”, то цей проект був запущений в 2015 році. Спочатку відбувся конкурс, де серед 154 заявок журі обрало лише 30 польських муніципалітетів з найцікавішими ідеями. Саме вони і були реалізовані згодом.

“Trasy Zdrowia” являють собою добре марковану та абсолютно безпечну доріжку довжиною від 2 до 3 кілометра, яку можна використовувати не лише для бігу, а й усіх активних видів відпочинку. Протягом маршруту кожен бажаючий має можливість використовувати універсальний набір навчальних установок для вправ різного рівня складності. 

Ще один проект такого типу компанії “PZU” – “Health Trail”. Це міні-оздоровчо-спортивний комплекс, який обладнаний різними тренувальними установками, що дозволяють активно проводити час людям різного віку, соціального статусу і фізичної підготовки. Він включає 9 навчальних установок, обладнаних спеціальними дошками з інформацією про те, як правильно робити вправи. Усі пристрої мають сертифікати, видані Центром контролю ігрових майданчиків. Тому вони є повністю безпечними.

Проекти “Trasy Zdrowia” та “Health Trail” є зонами для занять спортом, навчання, релаксації та інтеграції місцевої громади.

Крім цього страхова компанія “PZU” є спонсором забігів, що регулярно проводяться на території Польщі, а саме: