"Trasy Zdrowia" від страхової "PZU"

"Trasy Zdrowia" від страхової "PZU"

В попередніх своїх статях я вже робив огляд двох фірм, які підтримують біг у своїх країнах. А саме про бельгійську страхову компанію “AG”, яка в Бельгії має свою 10 мильну серію забігів та польський банк “PKO”, який виступає спонсором багатьох польських півмарафонів та марафонів. Цього разу вирішив трішки більше познайомитись з іншою польською фірмою, а саме страховою компанією “PZU”, яка також спонсорує досить багато цікавих забігів у Польщі та має також цікаві проекти у сфері профілактики та охороні здоров’я та пропаганді активного способу життя серед поляків.

Моє знайомство з “PZU” відбулось під час Półmaraton Warszawski в якому я приймав участь в 18 році. Але крім самого спонсорства забігів в “PZU” є ще декілька досить цікавих проекти, а саме: “Trasy Zdrowia” та “Health Trail”. Тому спочатку давайте більш детально познайомимось з цими проектами.

Проект “Trasy Zdrowia” був запущений в 2015 році та є один із напрямків діяльності групи PZU, головним елементом якого є маркована та захищена доріжка, яка використовується для всіх видів відпочинку. “Trasy Zdrowia” це маршрут довжиною від 2 до 3 км., де усі бажаючі можуть використовувати універсальний набір навчальних установок для вправ різного рівня складності. Реалізація  “Trasy Zdrowia” відбувалась на основі конкурсу, де журі з 154 заявок обрало 30 польських муніципалітетів, які представили найцікавіші ідеї та згодом там були реалізовані дані проекти.

 

Проект “Health Trail”, являє собою міні-оздоровчо-спортивний комплекс обладнаний тренувальними установками, завдяки яким ви можете активно проводити час, незалежно від віку та соціального статусу. Кожний комплекс складається з 9 навчальних установок, обладнаних дошками з інформацією про вправи. Пристрої мають сертифікат до використання, виданий Центром контролю ігрових майданчиків, безпечний у використанні та призначений для людей будь-якого віку.

 

Проекти “Trasy Zdrowia” та “Health Trail”  це місця, відкриті для різних форм руху та являють собою зону навчання, занять, релаксації та інтеграції місцевої громади.

Крім цього “PZU” є спонсором таких забігів, як:

  • Półmaraton Warszawski
  • Bieg po Nowe Życie
  • Cracovia Półmaraton
  • Cracovia Marathon
  • Bieg Trzech Kopców
  • Maraton Karkonoski
  • Maraton Warszawski