Пробіжка сосновим лісом - "Sosnivka Trail"

Пробіжка сосновим лісом - "Sosnivka Trail"

На початку березня, приймаючи участь у змаганнях  “Kagamlyk Trail” , відбулося моє знайомство з новою біговою серією в місті Кременчуці “Kremen Trail League”. Після цього чекати на нову зустріч не довелося дуже довго. На кінець березня був запланований новий етап серії, що мав проходити у сосновому лісі – “Sosnivka Trail”.

Реєстрація

Щоб зареєструватись на участь у цих змаганнях необхідно було залишити свою заявку на офіційному сайті kremenstyle.com. Тут учасникам на вибір було запропоновано два забіги: на дистанцію в 10 або 5 кілометрів, а також командний забіг 2 х 5 кілометрів. Крім того, потрібно було сплатити стартовий внесок у розмірі 300 грн..

біговий маршрут Sosnivka Trail

Основна дистанція трейлового забігу “Sosnivka Trail”, а саме 10 кілометрів складалась з двох кіл по 5 кілометрів кожне та проходила в основному територією соснового лісу в одному з районів міста Кременчука під назвою Мала Кохнівка. Також на дистанції можна було зустріти кілька ділянок з асфальтованим покриттям.

Біг

Черговий суботній вечір я провів у потязі, що прямував з Києва до Кременчука. Там наступного дня на мене очікувала дуже цікава пригода в сосновому лісі – участь в другому етапі трейлової серії “Kremen Trail League” під назвою “Sosnivka Trail”.

біг по сосновому лісі

Ранок неділі розпочався з цікавої прогулянки по місту Кременчуку, поки я йшов до одного з районів міста – Малої Кохнівки. Саме тут організатори змагань розгорнули стартове містечко “Sosnivka Trail” і почали видавати стартові пакети учасникам трейлу.

біг в кременчуці

Старт змагань відбувся о 12.00 після невеликого брифінгу та розминки. Спортсмени, що мали бігти 5 та 10 кілометрів, стартували одночасно. Різниця полягала лише тому, що учасникам на 10 кілометрів потрібно було подолати два 5-ти кілометрових кола.

Sosnivka Trail

Що ж стосується маршруту “Sosnivka Trail”, то він виявився доволі цікавим: адже складався як з відрізків, що проходили по пересіченій місцевості, так і мав декілька швидкісних асфальтних ділянок.А в цілому маршрут трейлового забігу можна описати таким чином: перша миля трейла проходила стежками соснового лісу, далі йшов змішаний відрізок (швидкісне асфальтне покриття змінювалося лісовими стежками і навпаки), третя миля теж була змішаною (60% траси – це був асфальт і 40% – пересічена місцевість).

кременчук біг

Після стартового сигналу на мене попереду очікувала основна дистанція трейлу “Sosnivka Trail” довжиною в 10 кілометрів. На першому колі я познайомився з маршрутом гонки, що він собою являє і що від нього можна очікувати. Якщо під час бігу по пересіченій місцевості я намагався особливо не поспішати, то на асфальтованих ділянках, навпаки пришвидчував свій темп.

Sosnivka Trail біг

Тож, перші 3 милі мені вдалося подолати за 26 хвилин, випивши трішки води у пункті гідратації, я відправився підкорювати другу частину трейлового забігу, а саме наступні 3 милі, що відділяли мене від фінішу. Друга половина змагань виявилася для мене більш повільною, а загалом на підкорення усієї дистанції мені довелося витратити 56 хвилин. В цілому своїм результатом я був задоволений.

Враження

Трейловий забіг “Sosnivka Trail”, як і його попередник “Kagamlyk Trail”, мав досить гарну організацію бігової події та залишив після себе багато позитивних емоцій від бігу та цікавого бігового маршруту. Крім того, варто відмітити, що організатори залучають до проведення своїх змагань молодь в якості волонтерів, що дуже приємно.


Booking.com