Пробіжка сосновим лісом - "Sosnivka Trail"

Пробіжка сосновим лісом - "Sosnivka Trail"

На початку березня під час участі в трейлі “Kagamlyk Trail” розпочалось моє знайомство з трейловою серією Кременчука під назвою – “Kremen Trail League“. Довго ж сумувати за серією не прийшлось, бо вже наприкінці березня містечко Кременчук знову очікувало охочих побігати по бездоріжжю в наступному етапі серії “Kremen Trail League”. Цього разу на учасників очікував сосновий ліс та трейл “Sosnivka Trail”, який є другим етапом серії “Kremen Trail League”.

Реєстрація

Зареєструватись на трейловий забіг “Sosnivka Trail” учасники могли на офіційному сайті kremenstyle.com. Де учасники могли вибрати одну з двох дистанцій, а саме 10 або 5 кілометрів, ціна ж стартового внеску складала 300 грн.. Крім індивідуального участі в трейлі була змога й командного забігу 2 х 5 кілометрів.

Основна дистанція трейлу “Sosnivka Trail”, а саме 10 кілометрів складалась з двох кіл по 5 кілометрів кожне та проходила в основному територією соснового лісу в одному з районів Кременчука під назвою Мала Кохнівка. Крім того на дистанції також було декілька асфальтованих ділянок.

Біг

Черговий мій суботній вечір пройшов у потязі, який прямував з Києва до Кременчука, де наступного дня на мене очікувала цікава пригода сосновим лісом та участь в другому етапі трейлової серії “Kremen Trail League”, який мав назву “Sosnivka Trail”.Недільний ранок розпочався з цікавої прогулянки по Кременчуку, поки йшов у напрямку одного з районів міста під назвою Мала Кохнівка, де було розгорнуте стартове містечко “Sosnivka Trail” та відбувалась видача стартових пакетів учасникам трейлу.

Стартували учасники трейла “Sosnivka Trail” о 12 годині після невеличкого брифінгу та розминки від організаторів бігової події. Учасники, які бігли дистанцію в 5 та 10 кілометрів стартували одночасно, різниця полягала тільки в тому, що учасникам на 10 кілометрів потрібно було долати два 5-ти кілометрових кола.Що ж стосується маршруту “Sosnivka Trail”, то він виявився доволі цікавим, так як складався з відрізків, що проходять по пересічній місцевості, так і мав декілька швидкісних асфальтних відрізки. Тому маршрут трейла мав приблизно такий вигляд, а саме перша миля трейла проходила стежками соснового лісу. Після першої милі на учасників очікував змішаний відрізок, а саме друга миля трейлу приблизно на половину складалась, як з швидкісного асфальтного відрізка, так і з бігу по пересічній місцевості. Що ж стосується останього відрізку трейла, а саме третоьї милі, вона теж була змішаною, так як приблизно на 60 відсотків стладалась з асфальтованого відрізку і останні 40 відсотків проходили по пересічній місцевісті.

Після того як забіг стартував розпочалось моє знайомство з черговим цікавим трейлом “Sosnivka Trail”, звісно, як завжди на мене очікувала основна дистанція трейла і в даному випадку це було 10-ть кілометрів. Під час долання першої половини дистанція, а саме перше коло в 3 милі, я знайомився з маршрутом, який приготували для учасників організатори. Якщо під час бігу по пересічній місцевості старався особливо неспішити, то на асфальтованих участках навпаки пришвидшував свій темп.

Що ж перші 3 милі мені вдалось здолати за 26 хвилин, на пункті гідрації випивши трішки води, я відправився підкорювати другу частину трейла, а саме наступні 3 милі, що віділяли мене від фінішу.

Підкорився трейл “Sosnivka Trail” мені за 56 хвилин, хоча і друга частина трейла вийшла повільнішою, за першу на 4 хвилини, але результатом в цілому все ж таки залишився задоволений.

Враження

Трейловий забіг “Sosnivka Trail”, як і його попередник “Kagamlyk Trail” отримав досить гарну організацію бігової події та залишив після себе багато позитивних емоцій від бігу та цікавого маршруту трейла. Крім того порадувало, що організатори залучають до проведення своїх стартів молодь у якості волонтерів.


Booking.com