Пробіжка кар'єром - "Premier Trail"

Пробіжка кар'єром - "Premier Trail"

Продовженням мого знайомства з трейловою серією “Kremen Trail League” став третій етап змагань під назвою “Premier Trail”. Загалом варто відмітити, що сама серія цікава тим, з кожним етапом відбувається збільшення дистанції на 5 кілометрів. Тож, якщо моє знайомство з “Kremen Trail League” розпочиналось з легкої 5-ти кілометрової прогулянки берегами Сухого Кагамлика та 10-ти кілометрової прогулянки лісовими стежками Малої Коханівки, то на третьому етапі на мене очікувала 15-ти кілометрова прогулянка територією місцевого кар’єру під назвою “Premier Trail”.

Реєстрація

Зареєструватись на цей трейловий забіг усі бажаючі могли, як і на попередні трейли серії “Kremen Trail League”, через офіційний сайт kremenstyle.com окремо на кожну гонку (вартість 300 грн.. кожен етап) або купивши абонемент на всю трейловіу лігу за 1000 грн..

маршрут трейлового забігу Premier Trail

На учасників третього етапу “Kremen Trail League”, а саме трейлу “Premier Trail”, очікувала одна з двох дистанцій: основна – 15 кілометрів, що складалася з 2 кіл, та дистанція-супутник – 7.5 кілометрів (1 коло). Маршрут трейлового забігу проходив в основному територією місцевого кар’єру та частково парку “Студенський”.

Біг

Черговий недільний ранок у мене розпочався з прогулянки вулицями вже знайомого мені міста Кременчука. Цього разу мій шлях лежав до місцевого парку “Студенський” та тенісного клубу “Прем’єр”, на території якого розміщувалось стартове містечко та відбувалась видача стартових пакетів для учасників третього етапу трейлової серії “Kremen Trail League”.

Premier Trail

Змагання розпочалися о 12 годині дня після невеликої розминки та брифінгу від організаторів трейлу. Учасники, які бігли основну дистанцію 15 кілометрів та 7,5 кілометрів стартували одночасно. Різниця між ними полягала лише в кількості кіл, які повинні були подолати спортсмени.

трейловий забіг Кременчук

Маршрут третього етапу “Kremen Trail League” виявився доволі цікавим. Він проходив в основному територією місцевого кар’єра та частково парковою зоною. Тому під час бігу атлети могли насолоджуватися красою навколишніх краєвидів парку та кар’єру. Тож, після закінчення стартового відліку розпочалось і моє знайомство з трейловим забігом “Premier Trail”.

біг кременчук

Перша половина маршруту була мною подолана за 45 хвилин, під час яких я побачив красиві локації і місця. Далі відновивши свої сили на пункті гідрації, я вирушив  підкорювати другу частину трейлового забігу “Premier Trail”. Загалом уся гонка тривала для мене 1 годину 29 хвилин і подарувала мені багато захоплюючих вражень.

Враження

Третій етап бігової серії “Kremen Trail League” трейл “Premier Trail” не став виключенням, він, як і попередні трейли, справив на мене приємне враження якісною організацією та цікавим і незвичним маршрутом. До речі, він проходив територією і досі діючого кар’єру.


Booking.com