Пробіжка кар'єром - "Premier Trail"

Пробіжка кар'єром - "Premier Trail"

Моє знайомство з трейловою серією “Kremen Trail League” триває далі, тому на минулих вихідних в мене знову була подорож до міста Кременчук, де на мене очікував третій етап серії, який отримав назву “Premier Trail“.Трейлова серія “Kremen Trail League”, виявилась досить цікаво організована, так як кожний новий трейловий забіг “Kremen Trail League” збільшується у дистанції на 5 кілометрів. Тому, якщо моє знайомство з серією розпочиналось з легкої 5-ти кілометрової прогулянки берегом Сухого Кагамлика та 10-ти кілометрової прогулянки лісовими стежками Малої Кохнівки, то на третьому етапі на мене очікувала 15-ти кілометрова прогулянка територією місцевого кар’єру під назвою “Premier Trail”.

Реєстрація

Зареєструватись на трейловий забіг “Premier Trail”, як і на попередні трейли серії “Kremen Trail League” бажаючі могли через офіційний сайт kremenstyle.com. Для зручності організатори зробили два типи реєстрації, а саме можна було купити абонемент на усю трейлову лігу, який коштував 1000 грн. Або ж реєструватись на кожний забіг окремо, реєстрація в такому варіанті коштувала від 300 грн. на трейл.

На учасників третього етапу “Kremen Trail League”, а саме трейлу “Premier Trail” очікувала одна з двох дистанцій, а саме основна – 15 кілометрів (2 кола) та дистанція-супутник – 7.5 кілометрів (1 коло). Маршрут трейлу “Premier Trail” проходив в основному територією місцевого кар’єру та частково парку “Студенський”.

Біг

Черговий недільний ранок у мене розпочався з прогулянки вулицями Кременчука, цього разу мій шлях лежав до місцевого парку “Студенський” та тенісного клубу “Прем’єр” на території якого розміщувалось стартове містечко та відбувалась видача стартових пакетів для учасників третього етапу трейлової серії “Kremen Trail League”.

Для учасників трейлу “Premier Trail” чергова бігова пригода розпочалась о 12 години, після невеличкої розминки та брифінгу від організаторів трейлу. Учасники, які бігли дистанцію в 7.5 та 15 кілометрів стартували одночасно, різниця полягала тільки в тому, що учасникам на 15 кілометрів потрібно було долати два кола по 7.5 кілометрів.Маршрут третього етапу “Kremen Trail League” виявився досить цікавим, так як проходив в основному територією місцевого кар’єра та частково парковою зоною. Тому бігти по маршруту трейла було досить цікаво, так як учасників весь час супроводжували цікаві навколишні краєвиди парку та кар’єра.

Після закінчення стартового відліку розпочалось і моє знайомство з трейловим забігом “Premier Trail”. Перша половинка трейлу розпочала знайомити мене з цікавими локаціями, що зустрічались на маршруті трейла та підкорилась мені за 45 хвилин. На пункті гідрадії відновивши трішки сили водою я вирушив підкорювати другу частину трейлового забігу “Premier Trail”.

Що ж третій етапу “Kremen Trail League” для мене підійшов до свого закінчення після 1 години та 29 хивилин та подарував багато захоплюючих вражень від маршруту трейла.

Враження

Що ж трейл “Premier Trail”, як і попередні трейли з серії “Kremen Trail League” подарував багато позитивних вражень, як від організації бігової події, так і від досить цікавого маршруту трейла, що проходив територією діючого кар’єра.


Booking.com