Тропа над Россю

Тропа над Россю

Будь-які нові змагання для справжніх любителів бігу це завжди велике свято. Не виключенням є “Тропа над Россю”. Гарна погода, красива природа навколо, чудова атмосфера, яка панує у стартовому містечку і якісна організація приваблюють з кожним роком усе більше і більше спортсменів. Тож, участь в цьому трейловому забігові – це прекрасна нагода як перевірити себе в черговий раз, так і просто отримати задоволення від самого бігу, спілкування з однодумцями та краси навколишньої природи.

Інформація про забіг

Історія

“Тропа над Россю” – щорічний трейловий забіг, який проходить в околицях міста Біла Церква починаючи з 2012 року. Це один з небагатьох трейлових забігів України, що має основну дистанцію довжиною в 30 кілометрів. Трейловий забіг відбуваються зазвичай влітку і збирають близько двох-трьох сотень учасників з різних куточків нашої держави, а також найближчого зарубіжжя, зокрема із Білорусі, Молдови та інших країн.Кожен, хто бажає взяти участь у трейловому забігові “Тропа над Россю”, може подати свою заявку на бігову подію. При цьому, необхідно вказати свої особисті дані та сплатити реєстраційний внесок. Вартість участі у забігу залежить від дати реєстрації та обраної вами дисципліни. По прибуттю на місце забігу кожен атлет отримує стартовий пакет із власним номером та фірмову футболку, а по завершенню змагань – пам’ятні призи, диплом та медаль. Крім того, організатори приготували частування для всіх гостей у вигляді солодких призів для дітей, чаю з димком та юшка для дорослих.

Маршрут

Маршрут забігу являє собою лісові стежки та дороги по пересіченій місцевості з невеликими підйомами та спусками. Траса є добре промаркованою і на ній передбачено кілька пунктів гідратації для спортсменів. Під час забігу кожен учасник має можливість не лише перевірити власні сили, але й помилуватися красою навколишньої природи, лісів тощо.

тропа над россю маршрут