Трейлова прогулянка берегами Сухого  Кагамлика - "Kagamlyk Trail"

Трейлова прогулянка берегами Сухого Кагамлика - "Kagamlyk Trail"

Новий біговий сезон розпочався для мене досить активно, незважаючи на сучасні реалії, а саме обмеження через ковід. Січень і лютий місяць були насичені цікавими біговими стартами з дистанціями понад 20 кілометрів. Тому я вирішив взяти невеликий перепочинок у березні перед не менш насиченим на спортивні події квітнем та травнем.Але не повністю відмовитися від змагань, а прийняти участь в який-небудь цікавій біговій серії, що проходитиме в березні в Україні. Довго шукати такі змагання мені не довелося. Одразу згадалося місто Кременчук та його біговий клуб “Kremen Style”, що виступив організатором трейлової серії “Kremen Trail League”. Вона складається з чотирьох трейлових забігів на дистанції 5 – 10 кілометрів. Саме це і було мені потрібне.

Реєстрація

Моє знайомство з трейловою серією “Kremen Trail League” розпочалось з першого трейлу серії під назвою “Kagamlyk Trail”. Зареєструватись на нього можна було на офіційному сайті kremenstyle.com. Для зручності організатори зробили два типи реєстрації. А саме можна було купити абонемент на усю трейлову лігу, який коштував 1000 грн, або ж зареєструватись на кожний забіг окремо. В такому випадку вартість участі складала 300 гривень на кожен трейл. Я вирішив пробігти усі чотири трейли, тому обрав абонемент.

маршрут трейлового забігу Kagamlyk Trail

Маршрут гонки “Kagamlyk Trail” складався з одного кола довжиною в 5 кілометрів. Він проходив вздовж мальовничих берегів річки Сухий Кагамлик, що є притокою Дніпра. Старт розміщувався біля аквапарку “Поло”, а далі він пролягав доріжками розважального комплексу “Івушки”, трохи вулицями міста, а далі понад берегом річки.

Біг

Старт першого етапу трейлової серії “Kremen Trail League”, а саме “Kagamlyk Trail”, був запланований на недільний ранок. Отримати свій стартовий пакет учасники “Kagamlyk Trail” могли, як у переддень змагань, так і в день старту. Я вирішив розпочати свої бігові пригоди в суботу вечором, коли зібрав всі свої бігові речі і відправився з Києва до міста Кременчук назустріч новим враженням.

біг в Кременчуці

Прокинувшись в неділю вранці, я одразу відправився до стартового містечка, яке розташовано було на території розважального комплексу “Івушки” та заодно вирішив трохи прогулятись вулицями Кременчука. Діставшись стартового містечка, де було досить багато людей, я одразу забрав свій стартовий номер та переодягнувся. Об 11 годині ранку після невеличкого брифінгу організаторів, нарешті пролунав стартовий сигнал,  і так розпочалися мої нові бігові пригоди.

Kagamlyk Trail

“Kagamlyk Trail” виявився доволі цікавим трейлом, який вразив гарною організацією та захоплюючим маршрутом. Він мав якісне маркування вздовж усієї дистанції. А особисто для мене трейловий забіг “Kagamlyk Trail” став першим офіційним забігом з дистанцією в 5 кілометрів. Тому це був новий і незвичний для досвід у біговій кар’єрі.

Враження

“Kagamlyk Trail” виявився доволі цікавим трейлом з гарною організацією та цікавим маршрутом, який мав гарне маркування вздовж усієї дистанції забігу. Крім того для мене трейл “Kagamlyk Trail” став першим офіційним забігом, де б дистанція забігу була 5 кілометрів. Тому долати її було досить цікаво та незвично.


Booking.com