Прогулянка лісом та фінал трейлової серії - "Deivka Trail"

Прогулянка лісом та фінал трейлової серії - "Deivka Trail"

Поступово мої бігові пригоди лісами та кар’єрами Кременчука підходили до свого завершення, а разом з ними і трейлова серія “Kremen Trail League”. За березень і квітень вже відбулися усі заплановані старти та фініши трьох попередніх трейлів (“Kagamlyk Trail”, “Sosnivka Trail”, “Premier Trail”) із серії, залишилось лиш подолати один етап – останній трейловий забіг серії, який має назву “Deivka Trail”.

Реєстрація

Реєстрація на фінальний етап трейлової серії “Kremen Trail League”, а саме “Deivka Trail” відбувалась у традиційний для більшості сучасних забігів спосіб – в режимі онлайн на  офіційному сайті kremenstyle.com. Тут учасники мали можливість обрати одну з двох дистанцій 21 та 10 кілометрів в залежності від рівня власної підготовки та досвіду.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу має цікавий маршрут довжиною в 21 кілометрів. Який складається з двох кіл і проходить стежками лісу “Довжик” та навколишніми полями.

deivka trail

Тобто траса являє собою пересічну місцевість з невеликою кількістю підйомів і спусків.

Забіг

Трейлові змагання стартували о 10 ранку. Спочатку відбулася невеличка розминка та брифінг від організаторів. По закінченні усі спортсмени відправились у заключну бігову подорож, щоб нарешті підкорити “Kremen Trail League”.

deivka trail старт

Заключний етап серії, а саме “Deivka Trail”, мав найдовшу дистанцію серед усіх трейлових забігів серії “Kremen Trail League”, а саме 21 кілометр. Спортсмени мали змогу не лише позмагатися у бігу, а й насолодитись цікавим маршрутом, який підготували для них організатори.

run kremenchuk

Маршрут одного кола трейла можна умовно розділити на три частини: перші три милі кола проходили в основному територією навколишніх полів, після чого на учасників очікував одномильний швидкісний асфальтований відрізок, за яким слідував 2-х мильний відрізок стежками лісу “Довжик”.

trail run

Організатори подбали про комфорт атлетів, на кожному колі передбачили дві станції харчування, які розміщені були на початку та в кінці кола. Тут можна було поповнити запаси питної води та відновити свої сили в компанії волонтерів.

deivka trail

Що ж стосується мене особисто, то перші три милі я зміг подолати за 29 хвилин, а першу половину трейлового забігу пробігти за одну годину. Це був досить непоганий результат. Друга частина трейла з об’єктивних причин проходила повільніше, на неї мені довелося витратити десь на 20 хвилин більше.

deivka trail finish

За 2 години і 25 хвилин після старту я все-таки перетнув фінішну лінію трейлового забігу “Deivka Trail”, а разом з цим підійшли до кінця і мої трейлові пригоди в місті Кременчуку, а заодно і трейлова серія “Kremen Trail League”, яка протягом двох місяців для мене відкривала цікаві маршрути Кременчука.

Враження

Трейловий забіг “Deivka Trail” став насправді гарним завершенням трейлової серії “Kremen Trail League”, яка протягом березня та квітня місяця дарувала своїм учасникам позитивні враження від бігу та знайомила з цікавими трейловими маршрутами Кременчука. Змагання “Deivka Trail” порадував гарною організацією та цікавим маршрутом лісовими стежками.


Booking.com