Win Trail Ternopil

Win Trail Ternopil

У грудні 2018 року стартував перший трейловий забіг у файному місті Тернополі “Win Trail Ternopil“, який з того часу проводиться щорічно наприкінці бігового сезону. В цей період, як відомо, у бігунів існує певне затишшя, тож можливість взяти участь у подібному змаганні для кожного спортсмена є на вагу золота. “Win Trail Ternopil” було організовано місцевою біговою спільнотою за підтримки місцевої влади, активних та небайдужих людей.

Інформація про забіг

Історія

Гаслом змагань став вислів: “Не мерзни – біжимо разом. Головна ціль цього проекту – популяризація бігових видів спорту, залучення аматорів і професіоналів до трейлового бігу, цікава тусовка та обмін знаннями і досвідом серед бігунів. Для участі у трейловому забігові “Win Trail Ternopil” необхідно пройти завчасно онлайн реєстрацію на сайті https://runstyle.net та сплатити одноразовий внесок. Після чого кожен учасник має отримати стартовий пакет, в якому знайде власний номер, карту змагань, а по завершенні забігу пам’ятні сувеніри та медаль. 

Також організатори подбали про численні точки гідратації та харчування по всій дистанції, поміч волонтерів і безпеку.  Гості і учасники під час або по завершенню забігів “Win Trail Ternopil” можуть зігрітися гарячим чаєм із солодощами, традиційним українським борщем або глінтвейном. Тут панує завжди весела та приємна атмосфера. Тож, ви не пожалкуєте, якщо приймете участь в цьому заході.

Маршрут

Особливістю даного забігу, як і будь-якого іншого трейлу, є його траса. Це гірська дорога, яка проходить територією зимового лісу.

Під час трейлового забігу “Win Trail Ternopil” було передбачено дві дистанції, для більш досвідчених бігунів – 21 кілометр з набором висоти 590 метрів та для новачків – 7 кілометрів з набором висоти 300 метрів. Для кожної дисципліни передбачений ліміт учасників до 100 чоловік. Бажаючих зазвичай дуже багато, при чому, це не лише місцеві спортсмени, а й гості з інших міст і навіть країн.