Tarczyn Polmaraton

Tarczyn Polmaraton

Польща є країною, де в останні роки активно популяризується здоровий спосіб життя та різноманітні види спорту, в тому числі і біг. Щороку тут проходить маса різноманітних забігів, в яких приймають участь як місцеві атлети, так і іноземці, серед яких багато українців. Окремо можна виділити марафонські та напівмарафонські дистанції. Зокрема, найбільш цікаві напівмарафони Польщі, що проходять у великих містах, але й маленькі містечка, наприклад, такі як,  Тарчині, що знаходиться неподалік Варшави, теж можете зацікавити своїм доволі цікавим півмарафоном – Tarczyn Polmaraton.

Інформація про забіг

Історія

Tarczyn Polmaraton – півмарафон, який не можна назвати масовим, адже участь в ньому приймають кожного року приблизно до 300 атлетів. Півмарафон в Тарчині розпочав свою історію у далекому 2011 році, і з того часу відбувається щороку. Для усіх учасників передбачена одна дистанція 21 кілометр. Як і всі півмарафони Польщі, цей вирізняється гарною організацією. Традиційно реєстрація на участь проходить онлайн. Протягом усієї дистанції передбачені пункти харчування та гідрації.

На фініші усіх атлетів чекають призи – медалі у вигляді яблука, адже Тарчин – це яблуневий рай (місто живе за рахунок вирощування яблук). Також організатори пригощають спортсменів фруктами, водою і різними смаколиками. Крім того даний півмарафон є доволі популярним серед українців,  які неодноразово вигравали у ньому (2011, 2013, 2015, 2017 роках).

Маршрут

Маршрут півмарафону в Тарчині  досить простий – одне коло, що проходить основними вулицями міста та його околицями, що робить біг доволі цікавим та захоплюючим.