У пошуках повороту  - "Весняний ліс"

У пошуках повороту - "Весняний ліс"

На наступний день після півмарафону в Славутичі на мене чекав забіг «Весняний ліс» на дистанцію 11 км у лісництві м. Броварів. У лютому я уже пробував даний формат – так звана «дводенка». Тоді це були 12 км. під час забігу «Salomon Winter Cross» та 24 км. під час забігу «Wild North Way». Цього ж разу все було навпаки – спочатку 21 (20)  км. у Славутичі, після чого 11 км у Броварах.

Реєстрація

Як тільки я дізнався про проведення забігу бігової спільнотою міста Бровари, одразу поспішив зареєструватись на нього. Ви запитаєте чому, адже «Осінній лист» мав недоліки? Так недоліки були під час забігу, але хотілось подивитись, як вони організовують інші забіги, та як вони попрацювали над помилками, які були під час «Осіннього листа». Довго не думаючи, я одразу зареєструвався та отримав цікавий стартовий номер – мав честь бігти під номером «1». Реєстрація проходила на сайті athletic-events.com.

Дорога

Добирався я туди від станції метро Лісова 404-ою маршруткою, від потрібної мені зупинки потрібно було пройти ще приблизно 1 км до стартового містечка, аби отримати свій номер. Стартове містечко було розташоване так саме, як і під час “Осіннього листа”, що на території лісництва. Стартовий номер, можна було отримати за день перед забігом, та після півмарафону у Славутичі не встигав туди доїхати вчасно. Відповідно отримання стартового номеру я переніс на день забігу. Тут же я зустрів свого знайомого О. Рекалу, який біг естфету.

Біг

Траса забігу являла собою одне коло у формі вісімки та пролягала більшою мірою лісовою грунтовою дорогою, та ще мала  два невеличких асфальтних участки: один на початку, а інший у кінці. Перша її половина співпадала з маршрутом півмарафону «Осінній лист». Траса мала один пункт гідрації. Старт для усіх дистанцій (11 км. та 5,5 км.), окрім естафети, був спільний. Усі стартували після невеликої розминки.

 

Бігти я розпочав з надією чим швидше дістатись одного з чудо поворотів, який минулого разу пробіг і тоді біг перейшов у розряд чудової прогулянки осіннім лісом. Цього разу його було важко пробігти, так як організатори зробили усе можливе, що б учасники його не пробігли. Уся траса мала гарну розмітку, то ж заблукати було досить важко, а на самих проблемних поворотах розставили волонтерів, місією яких було направляти бігунів у правильному напрямку.

Даний забіг я уявляв собі, як цікаву та захоплюючу прогулянку чудовим весняним лісом. З цієї причини я не поспішав, а просто біг у своє задоволення та насолоджувався сезонною красою лісу.

Враження

Забіг залишив у моїй пам’ять гарні та приємні враження. Усі повороти, як не дивно, знаходились з легкістю та біглось у потрібному напрямку, хоч глибоко в душі і хотілось десь загубитись. Усе було гарно організовано, хоч маршрут і був складний, оскільки мав форму вісімки, та волонтери дуже гарно працювали та направляли усіх учасників в потрібному напрямку.

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=dcH2i8ryv7s[/embedyt]