У пошуках повороту  - "Весняний ліс"

У пошуках повороту - "Весняний ліс"

Участь у забігові “Весняний ліс” чекала мене одразу, а саме у наступний день, після того, як я пробіг півмарафон у Славутичі. Дистанція була невелика – усього 11 кілометрів, а сам забіг проводився у лісництві міста Бровари. Такий формат, як “дводенка”, коли ти один за одним біжиш два забіги, я вже випробовував у лютому. Тоді пробіг 12 кілометрів у зимовому забігові “Winter Cross”, а на наступний день – підкорював 24 кілометри зимового трейла “Wild North Way”.

Реєстрація

Дізнавшись про те, що бігова спільнота міста Броварів планує провести весняний забіг, у той же час поспішив зареєструватися, щоб взяти у ньому участь. Мабуть, хтось запитає чому я так вирішив, адже попередній подібний забіг “Осінній лист” супроводжувався деякими недоліками. Так, організація того забігу була не ідеальна, але я хотів подивитися, чи виправили організатори помилки “Осіннього листа” та як вони влаштовують інші заходи.Реєстрація проводилася на веб-сайті athletic-events.com. Довго не думаючи – одразу зареєструвався. І тут мене очікував приємний сюрприз у вигляді стартового номера – мені випала честь бігти під номером 1.

Дорога до стартового містечка

До місця старту добирався маршруткою 404, що відправляється від станції метро “Лісова”. Стартове містечко розкинули на території лісництва, у тому саме місці, де було під час проведення півмарафону “Осінній лист”.

Стартові номери почали видавати напередодні забігу, але у той день я бігав півмарафон у Славутичі, тому вчасно забрати свій номер не зміг. Отримував його вже у день проведення трейла “Весняний ліс”. Тут мене очікувала приємна зустріч зі старим знайомим О. Рекалом, що у той час готувався до естафети.

Біг

Траса трейла “Весняний ліс” склададась з одного кола та по своїй формі нагадувала цифру 8. Вона пролягала в основному ґрунтовими лісовими стежками лісництва, а також мала ще дві невеликі асфальтовані дільниці на початку й у кінці та одну станцію гідрації. Перша половина траси була такою ж, як й під час півмарафону “Осінній лист”.

Організатори давали одночасний старт для учасників на дистанції 5,5 та 11 кілометрів, а ті, хто біг естафети, стартували окремо. Перед початком забігу була проведена розминка й тільки після цього пролунав сигнал старту весняного трейла.

Минулого разу я пробіг один хитрий поворот, тому у цей раз вирішив скоріше дістатися до нього, що б його не проморгати. Порадувало, що організатори попіклувалися саме про цей поворот й не побачити його було неможливо. Траса була гарно розмічена, завдяки чому ніхто не заблукав. Усі проблемні повороти були доповнені волонтерами, які активно вказували бігунам вірний напрямок.Трейл “Весняний ліс” був для мене більш захоплюючою прогулянкою, чим випробовуванням на швидкість. Тому не поспішаючи біг стежками, насолоджуючись красою весняного розквітаючого лісу.

Враження

Від трейла “Весняний ліс” отримав чудові враження та добрі спогади. Як не дивно, кожен поворот було легко знайти, тому біглося легко, бо не було можливості заблукати. Організація була гарною навіть не дивлячись на складність траси, що була у вигляді цифри 8. Дуже гарною була робота волонтерів, що не давали учасникам збитися з шляху.


Booking.com