Весняний ліс

Весняний ліс

Еко-трейл “Весняний Ліс” – це безперечно яскрава бігова подія, на яку чекають сотні атлетів з усіх куточків України. Побігеньки по броварському лісництву – цікавий трейловий забіг, який дозволяє любителям бігу випробувати свої сили та витривалість на лісових стежках, вибороти трофеї, помилуватися красою навколишньої природи і отримати задоволення від зустрічі з давніми друзями.

Інформація про забіг

Історія

Весняний трейловий забіг в Броварах проводиться щороку навесні починаючи з 2018 року. У квітні 2022 року повинен був відбутися ювілейний 5-й забіг Весняний ліс, але через російське вторгнення в Україну захід був скасований.

Маршрут

Маршрут еко-трейла проходить стежками Броварського лісництва.

Маршрут еко-трейла "Весняний ліс"

Траса основної дистанції переважно має грунтове покриття з невеличкими асфальтованими ділянками. Вона має довжину в 11 кілометрів і являє собою вісімку, що складається з двох кіл. На відмітці у 5 кілометрів розміщений пункт гідратації. Старт та фініш знаходяться в одному місці на території Броварського лісництва. Ліміт часу на подолання усього маршруту – 1 година 30 хвилин. 

По прибуттю на змагання кожен спортсмен отримує від організаторів стартовий пакет, до якого входять: стартовий номер та чіп для фіксації результату, фірмовий сувенір, булавки для кріплення номеру, медаль фінішера, смаколики та пам’ятні подарунки. Крім того, учасники мають можливість скористатися безкоштовною камерою схову та послугами професійного фотографа. На фініші усіх пригощають зазвичай їжею з вогню, а переможців нагороджують кубками та грошовими призами.