Шкарівські Гірки

Шкарівські Гірки

“Шкарівські Гірки” – це щорічний трейловий забіг на дистанцію 24 кілометра, що проходить в кінці лютого у селищі Шкарівка, Київської області, неподалік Білої Церкви. Основна їх мета це популяризація бігових видів спорту, активного відпочинку та розвиток малого туризму у невеликих селах і селищах Білоцерківського району.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на гонку проходить так само, як і на будь-які інші подібні змагання не лише в Україні, а й поза їх межами, тобто в режимі онлайн. Участь в змаганнях може бути підтверджена лише за умови сплати реєстраційного внеску, розмір якого кожен рік змінюється.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу “Шкарівські Гірки” проходить в основному через село Шкарівка та прилеглу до нього місцевість, навколишні поля і ліси. Покриття траси – грунт, набір висоти складає 490 метрів. Місце старту знаходиться біля рекреаційно-розважального комплексу “Shkarlovy Vary”. Траса маркується червоно-білою стрічкою та табличками зі стрілками, додатково на точках перетину передбачена присутність волонтерів, які можуть скерувати спортсмена у правильному напрямку. На відмітці у 15 кілометрів розміщено пункт харчування та гідратації, де кожен з учасників гонки може підживитися свіжою водою, ізотоніком, яблуками, чорним хлібом, печивом та іншими продуктами.

маршрут трейлового забігу Шкарівські гірки

Головна родзинка цього трейлового забігу – це незвичний спосіб подолання різних перешкод, які трапляються на шляху у спортсменів. Зокрема, спуститися з гори або перейти річку можна буде лише за допомогою мотузки. Це додає адреналіну і задоволення від участі в подібних забігах.