Winter Cross

Winter Cross

“Winter Cross”зимові трейлові змагання, що проходять територією Виноградівського лісу. Їх організатором виступив біговий клуб із Києва “Salomon Running Club Ukraine” та український трейловий бігун Сергій Попов.

Інформація про забіг

Історія

Зимовий трейловий забіг “Winer Cross” вперше був проведений у лютому 2019 року. Основна дистанція забігу має довжину 12 кілометрів. Окрім неї, організатори також передбачили, змагання для менш витривалих і підготовлених спортсменів на дистанції-супутнику довжиною 3 кілометри. Для того, щоб подати заявку на участь в цьому трейловому забігу, необхідно зареєструватися на сайті vseprobegi.org, вказавши свої особисті дані і сплативши реєстраційний внесок, який залежить від дати реєстрації та обраної дистанції. По прибуттю до стартового містечка кожен спортсмен отримує стартовий пакет із власним номером, а по закінченні змагань – пам’ятні нагороди і подарунки, медаль і диплом.

Маршрут

Старт та фініш трейлового забігу “Winter Cross” знаходився на галявині “Виноградарського лісопарку”. Старт для основної дистанції та дистанції-супутника – роздільні.

Маршрут трейлового забіга "Winter Cross"

Маршрут забігу є красивим і цікавим, так як проходить переважно зимовим лісом. Тож, кожен з учасників має змогу насолодитися  чудовими навколишніми краєвидами та отримати незабутні враження від зимового бігу. Траса забігу є добре промаркованою і має кілька пунктів харчування та гідратації.