Лісова пробіжка - "Salomon Winter Cross"

Лісова пробіжка - "Salomon Winter Cross"

Свій біговий 2019 рік хотілось розпочати з цікавих та захоплюючих забігів. Як тільки я почав обирати перший забіг, мені сподобався “wild north way”: все вказувало на те, що буде цікаво, тому ідеально підходив для старту нового бігового сезону. Але Сергій Попов вирішив зробити приємний сюрприз бігунам, організувавши “Salomon Winter Cross” за день до старту “Wild North Way”. Я дуже зрадів такому подарунку, адже це давало змогу за вихідні взяти участь одразу у двох прекрасних забігах. Тому загорівся бажанням перевірити свої сили у цих забігах. На “Salomon Winter Cross” був ліміт на кількість учасників (в обох дистанціях в 3 та 12 км могло взяти участь всього 220 чоловік), тому я швиденько зареєструвався. Не дуже мені хотілось бігати у січні, та аби трохи підготуватись до забігів, я все-таки вигнав себе на 15 тренувань. Погодьтесь, як тут не крути, та без тренувань тут було не обійтись. Отже, перейдемо до першого забігу, а саме “Salomon Winter Cross”.

 

Реєстрація та маршрут:

Реєстрація на забіг проходила на сайті vseprobegi.org.  На забігові було доступно дві дистанції 3 та 12 км., для себе я обрав 12 км.. Траса 3 км. забігу складалась з одного кола, а 12-ти кілометровий забіг складався з двох кіл по 6 км. кожне.  Забрати свій стартовий номер можна було, як за день, так і за декілька годин до початку забігу. Що б не відкладати отримання стартового номеру останній момент, я його забрав за день до старту.

Пробіжка по лісові

Ранок суботи потішив гарною погодою для бігу. На місце події я приїхав о 9, де все ще відбувались організаційні роботи: розгорталось стартове містечко, учасники отримували свої номери тощо. Я вирішив трохи насолодитись Виноградарський лісом та налаштуватись на свій перший забіг у новому 2019 році. Старт був роздільний для 3 км. і 12 км.. Спочатку стартували 12 км., а потім через декілька хвилин після них стартував забіг на 3 км.. Усі учасники на 12 км рішуче стартували о 10:10. Як я уже говорив, маршрут 12 км склали два кола по 6 км. по території лісу, часом зустрічались спуски та підйоми. Весь шлях ми бігли по грантових стежках  вкритих снігом. Перше коло далось досить таки швидко – на нього я витратив 35 хвилин, що було досить таки не погано.

Трасу була дуже добре про маркована, на усіх поворотах стояли волонтери, то ж заблукати було важко. Але я все ж спробував: на 7 км не помітив поворот та побіг собі прямо. Пробігши вперед приблизно 100-150 метрів, мене зупинив волонтер та направив у правильну сторону, то ж прокласти свій шлях мені не вдалось. Далі я включив усю свою пильність і уважно спостерігав за тим, як пролягає траса.
За 1 годину 12 хвилин я фінішував, відчуваючи себе трохи виснаженим.

Після фінішу

Хоч дистанція і не була великою, та як перша у сезоні була доволі таки цікава. Після закінчення забігу на нас чекали захоплюючі лотереї, гостинчики у вигляді фруктів, смачного плову та теплого чаю. Забіг був досить гарно організований, зразу було видно, що його організовують професіонали в цій справі. Тому він залишив після себе дуже такі гарні враження.