Лісова пробіжка - "Winter Cross"

Лісова пробіжка - "Winter Cross"

Біговий сезон 2019 року хотілося почати захоплюючим та цікавими забігами. Коли я почав обирати захід, у якому брати участь, мою увагу привернув “Wild North Way”. Усе говорило про те, що це цікавий зимовий трейл, що стане ідеальним початком бігового року. Але за день до старту трейла “Wild North Way” Сергій Попов здивував усіх приємним подарунком – забігом “Winter Cross”, який мав проходити напередодні “Wild North Way”.

Такий подарунок прийшовся мені до душі, адже завдяки цьому мені вдалося взяти участь одразу у двох зимових українських трейлах. Тому в мене з’явилася мета випробовувати свої сили та витримку на цих забігах. Через те, що на “Winter Cross” було встановлено ліміт на кількість учасників, я не став чекати й одразу зареєструвався.Бігати у січні великого бажання не було, але я все-таки змусив себе потренуватися перед забігами, щоб підготуватися до них – усього я виконав 15 тренувань, бо без цього було не обійтися.

Реєстрація та маршрут

Сайт vseprobegi.org вже став традиційним сайтом, де можна зареєструватись на українські забіги. Учасники мали змогу вибрати одну з дистанцій 3 або 12 кілометрів. Траса забігу на 3 кілометра складалася з одного кола, а на 12 – з двох кіл по 6 кілометрів. Для себе обрав дистанцію – 12 кілометрів.

Стартові пакети видавали напередодні забігу та за декілька годин до старту трейла. Я вирішив не відкладати цю справу на потім та забрав свій пакет за день до страрту “Winter Cross”.

Пробіжка лісом

Суботній ранок порадував гарною погодою для бігу. До стартового містечка я прибув о 9 годині. У цей час все тільки підготовлювалося до початку бігової події: розгорталися намети, видавалися стартові пакети тощо. Налаштовуватися на свій перший забіг у 2019 році вирішив знайомлячись з красотою Виноградарського лісу.

Учасники дистанцій на 3 та 12 кілометрів стартували окремо – спочатку ті, хто мав бігти 12 кілометрів (о 10:10 годині), а вже через декілька хвилин усі інші. Маршрут проходив лісом, на шляху траплялися підйоми та спуски. Увесь шлях представляв собою грунтові стежки, припорошені снігом. Перше коло подолав швидко – усього за 35 хвилин, що стало доволі непоганим результатом.

Маркування траси було дуже добрим. Заблукати було неможливо, бо на усіх поворотах чекали волонтери та підказували вірний напрямок. Але мені ж все таки це вдалося, десь на 7 кілометрі я продовжив собі бігти прямо, не помітивши поворот. Так я пробіг десь 150 метрів, після чого один з волонтерів зупинив мене та вказав правильний напрямок. Залишок шляху я намагався не втрачати пильність й слідкувати за трасою. Фінішував я за 1 годину 12 хвилин й відчував себе доволі виснажено, але з гарними враженнями та чудовим настроєм, після підкорення стежок зимового лісу.

Після фінішу

Не дивлячись на те, що дистанція була короткою, у якості першої у новому біговому сезоні вона виявилася доволі цікавою. Після фінішу учасників очікували гостинці зі смачного плову, гарячого чаю та смачних фруктів, а також захоплюючі лотереї від організаторів. Організація забігу була гарною – одразу було видно, що за цю справу відповідали справжні професіонали. Саме тому трейл “Winter Cross” залишив після себе тільки приємні враження та спогади.


Booking.com