Розпродажа бігових кросівок від ASICS

Розпродажа бігових кросівок від ASICS

EvoRide

Характеристики

Кросівки EvoRide від ASICS – це легкий стиль бігу, доповнений піною Flytefoam Propel для високоенергетичного зворотного відскоку під час кожного кроку. Цілісна підошва з повним контактом із землею надає цьому взутті плавний перехід від п’яти до носка. Як і у випадку з іншими кросівками колекції, в цій моделі використовується екстремальна пружина, яка сприяє легкому рухові вперед при бігу. Ця продумана конструкція підошви покликана знизити навантаження на ноги і підвищити ефективність кросівок при бігові на короткі або довгі дистанції. Взуття має дихаючий сітчастий верх, який дозволяє повітрю входити і виходити з взуття, зберігаючи прохолоду. Міцна, але легка гумова підошва, розрахована на тривалий термін служби, взуття EvoRide має додаткову пружину в передній частині стопи для енергійного удару і переходу.

Gel-Cumulus 21 Retro Tokyo

Характеристики

Вшановуючи світову спадщину історії Японії ASICS випустив спеціальний випуск кросівок Gel-Cumulus 21 Retro Tokyo. Взуття відрізняється ретро-кольоровою гамою та  призначене для амортизації та підтримки ніг на великі відстані. Gel-Cumulus 21 Retro Tokyo поєднує дві різні піни підошви – одну для легкої м’якості та іншу, що додає більш чутливий крок. Крім того в підошві використовується Gel технологію для високоякісного поглинання ударів. Технологія Guidance Line допомагає робити більш ефективний крок. Міцна підошва зменшує знос у ключових зонах удару, а спроектований сітчастий верх допомагає підтримувати прохолоду верхньої частини стопи. Відбивачі світла на зовнішній стороні взуття сприяють кращій видимості в умовах недостатнього освітлення.Gel-Culumus 21

Характеристики

Кросівки для бігу Gel-Culumus 21 від ASICS розроблені для амортизації та підтримки ніг на великі відстані, це взуття може похвалитися технологією Flytefoam Propel для чудового бігу. Поєднання з технологією Gel означає, що ви отримуєте перевагу від рівня поглинання ударів, який не доступний у багатьох інших кросівках, тоді як технологія Guidance Line підвищує ефективність вашого бігу. Подальшу підтримку надає технологія I.G.S (Impact Guidance System), яка покращує  природну ходу під час руху, а також підкладка Eva, яка формується за формою ніг для додаткового комфорту. Високостійка гумова суміш Ahar зменшує знос у ключових зонах удару підошви, роблячи кросівки більш ефективнішими. Вентиляція забезпечується спроектованим сітчастим верхом. Відбивні деталі на зовнішній стороні взуття гарантують більшу помітність при меншому рівні освітлення.

Gel-Nimbus 22 Retro Tokyo

Характеристики

Ця версія підходить для нейтральних бігунів та має ретро-вигляд, що відображає естетику та історію Токіо. Ця ітерація забезпечує більш комфортний біг завдяки технології Gel, яка амортизує всю стопу і допомагає зменшити удар. Покращена технологія Gel для переднього відділу стопи ще більше зменшує навантаження на ноги, тоді як технологія Flytefoam Propel на підошві забезпечує більш енергійну ходу. Легкий сітчастий верх дозволяє ногам покращити повітропроникність. 

Gel-Kayano 26

Характеристики

Кросівки Gel-Kayano 26 із технологією Gel на передній частині стопи роблять біг більш комфортнішим на великі відстані. Кросівок Gel-Kayano 26 із сіткою вгорі та технологією Flytefoam Propel забезпечують вашим ногам дихання. А технологія Eva забезпечує чудову амортизацію при бігові.  Якщо ваші ноги, як правило, котяться всередину під час бігу, не турбуйтеся. Підошва Duomax пропонує плавний контроль пронації, поєднуючи два матеріали різної щільності, щоб зменшити ризик плоскостопості та опуклості. Тим часом гумова губка Ahar допомагає зменшити надмірний знос на довший термін служби. 

GT-2000 8

Характеристики

Кросівки GT-2000 8 від розроблені, щоб забезпечити відповідний комфорт та захист бігунам бігові. Взуття для бігу GT-2000 8 оснащені оновленою технологією Gel і більш м’якою піною для поліпшення комфорту та поглинання ударів. Легка підошва з технологією Flytefoam пропонує м’яку посадку з кожним кроком, завдяки чому ви можете відчути більш енергійний крок. Верх має легку сітку, яка забезпечує кращу циркуляцію повітря, щоб ваша шкіра відчувала сухість та оновлення. Завдяки поєднанню технологій Dynamic Duomax та Trusstic System у середній частині стопи забезпечується стабільність та підтримка ніг.Gel-Nimbus 22

Характеристики

Кросівки Gel-Nimbus 22 забезпечують підвищення продуктивності нейтральних бігунів, забезпечується поєднання амортизації та чутливого кроку, а також м’який амортизаційний пристрій Gel у п’яті покращує поглинання ударів. Покращена технологія Gel для переднього відділу стопи ще більше зменшує навантаження на ноги, тоді як технологія Flytefoam Propel на підошві забезпечує більш енергійну ходу.  Легкий, спроектований сітчастий верх дозволяє вашим ногам покращити повітропроникність, одночасно пропонуючи підтримку та адаптовану посадку. Розроблена з урахуванням бігунів з великим пробігом, взуття Gel-Nimbus 22 забезпечує більше піни в середній підошві, щоб зменшити важкість сильних ударів. Крім того, легка підошва Ahar зменшує загальний рівень зносу, дозволяючи витрачати більше часу, зосереджуючись на своїх бігових тренуваннях.

Gel-Sonoma 5

Характеристики

Кросівки Gel-Sonoma 5  призначені для покращення вашого досвіду бігу по бездоріжжю. Цей черевик має сучасний та функціональний дизайн, що забезпечує комфорт та зчеплення при русі по бездоріжжю, а водонепроникна мембрана Gore-Tex відштовхує воду та бруд, щоб ноги були сухими та комфортними. Технологія Gel забезпечує чудове поглинання ударів між кроками, тоді як підошва, збільшує зчеплення з суглинистими та нерівними поверхнями.

Gel-Venture 7

Характеристики

кросівки Gel-Venture 7 завдяки технології Gel та підошві Eva створені для спортсменів, які люблять бігати на відкритому повітрі. Технологія Gel у задній частині взуття забезпечує поглинання ударів там, де це вам потрібно найбільше, тоді як підставка Ortholite забезпечує додатковий шар амортизації для ніг. Він навіть формується за формою ваших ніг, роблячи кожен біг ще комфортнішим за попередній. Додаткову підтримку отримує міцний верх, виготовлений із синтетичної шкіри. Тим часом підошва Eva захищає ваші ноги від ударів.

Gel-Contend 6

Характеристики

Кросівки Gel-Contend 6 пропонують стійку підтримку та чудовий комфорт під час бігу. Амортизація на основі технології Gel задніх стоп, підошва Amplifoam та носова підкладка OrthoLite. Дихаючий сітчастий верх забезпечує велику кількість потоку повітря, щоб ноги були комфортними та щасливими.

Glideride

Характеристики

Взуття Glideride дозволяє довше бігати, витрачаючи менше енергії. Технологія Guidesole на підошві є ключовою функцією взуття Glideride. Ось як це працює: покращена амортизація зменшує м’язове навантаження при ударі ногою. Це робиться за допомогою комбінації технології Flytefoam та амортизації за технологією Gel. Жорстка передня частина і динамічно вигнута підошва підвищують ефективність бігу за рахунок зменшення руху гомілковостопного суглоба. Більш низький ступінь згинання гомілковостопного суглоба означає, що іншим м’язам, таким як литка, не доведеться так сильно працювати. Центр маси взуття знаходиться ближче до п’ят, тому легше махнути ногою вперед. Рух, який ви відчуваєте в цьому взутті, насправді рухає ногу вперед для підвищення ефективності, зменшуючи рух щиколотки вперед. Це дозволяє бігти далі з меншими зусиллями.

Gel-Excite 7

Характеристики

Кросівки Gel-Excite 7 – це легка пропозиція, яка забезпечує вдосконалене прилягання передньої частини стопи для забезпечення тривалого комфорту. Взуття для бігу Gel-Excite 7, розроблене з сітчастим верхом, що забезпечує чудовий потік повітря, що допомагає охолоджувати ноги під час бігу. Технологія Amplifoam на підошві працює спільно з технологією Gel, що робить дозволяє отримати кращу амортизацію при бігові.