Огляд мобільного додатку “Runtastic”

Огляд мобільного додатку “Runtastic”

З мобільним додатком “Runtastic” познайомився осінню 2019 року, коли відвідував київський біговий клуб від Adidas. Так як через нього було досить легко дізнаватись про тренування клубу та локацію, де мали проходити тренування.

Мобільний додаток для бігу “Runtastic” доступний, як для пристроїв iOS так і для Android. І його можна без проблен завантажити на свій пристрій через App Store або Play Market. Перед тим, як почати користуватись додатком “Runtastic” та відслідковувати свій біговий прогрес потрібно у ньому зареєструватися. Реєстрацію можна виконати одним з двох способів, через сайт додатку: runtastic.com, або під час першого запуску додатку на смартфоні.

Основні характеристики мобільного додатка “Runtastic”

 • Оцінка: App Store (4.9), Play Market (4.6)
 • Категорія: Здоров’я та фітнес
 • Мови: Іспанська, Італійська, Англійська, Голландська, Китайська (традеційна), Корейська, Німецька, Польська, Португальська, Російська, Турецька, Французька, Чеська, Японська

Реєстрація

В мобільному додаткові “Runtastic” зареєструватись можна декількома способами прив’язати свій обліковий запис з Facebook, Google, Apple (основні дані підтянуся з профелю) або зареєструватись за допомогою будь-якого email (потрібно вказати email, пароль, ім’я, дату народження та національність).

Головне меню додатку

В головному меню мобільного додатка “Runtastic” користувач може переглянути останні новити, графік та статистику тренувань, ну і звісно при потребі може доналаштувати додаток під себе. Саме ж меню додатка складається з 5 розділів, таких як:

 • Новини (News Feed) – тут відображаються тренування користувача та цікаві новини від adadas
 • Спільнота (Community) – основна новини спільноти Adidas Runners (різні челенджери, тренування та бігові події), крім того тут можна підключити свій facebook-акаунт
 • Активність (Activity) – тренування. Виводиться карта лакації де проходить тренуваня та основні показники (загальний час, швидкість, дистанція)
 • Статистика (Progress) – в цьому розділі можна переглянути свою статистику по тренуванням за вибраний період та підписатись при бажанні на різні бігові плани
 • Профіль (Profile) – профіль користувача та його налаштування.


Головний екран додатку

Після реєстрації перед користувачем відкривається головний екран бігового додатку “Runtastic”, а саме його розділ Profile. В цьому розділі користувачеві відображається основна інформація профіля, а саме його аватар, ім’я, місце розташування, змога вибрати бренд кросівок в яких тренуєшся My Shoes (представлений досить широкий вибір брендів та їхніх бігових кросівок). Крім того в цьому розділі можна доналаштувати свій додаток, а саме змінити аватар, ім’я, місце розташування та підписатись на платну пісписку.

Основну статистику по тренуваням користувача теж може переглянути в цьому розділі нажавши на кнопку View Full Profile. Де користувачеві доступна буде, як загальна статистика за весь час використання додатку так і за остані 30 днів.

Налаштування додатку

Доналаштувати мобільний додаток “Runtastic” можна в розділі Profile нажавши на відповідний значок. В налаштуваннях можна підключити часи та інші мобільні додатки до “Runtastic”, вибрати одиниці вимірювання та задати правила для приватності і т. д..

В меню налаштувань (Settings) доступні такі розділи:

 • Персональні налаштування (Personal Settings);
 • Налаштування додатку (App Settings);
 • Інше (More).
PERSONAL SETTINGS

В розділі Personal Settings знаходяться основні налаштування користувача, а саме тут можна редагувати профіль (Edit Profile), вказати зручні одиниці вимірювання (Units), налаштувати приватность (Privacy) та сповіщення (Notifications).

В розділі Edit Profile можна відредагувати свої особисті дані (ім’я, дату народження, вагу, ріст, місце розташування та електрону пошту).

В розділі Units можна вказати зручні одиниці вимірювань для себе.

В розділі Privacy відбувається налаштування приватності акаунта. Даний розділ реалізований досить класно, як на мене, так як має досить широкі налаштування. В цьому розділі можна задати налаштування приватності для таких особистих параметрів, як активність (Activity), маршрут (Maps), фотографії (Photos), статистику (Sports Statistics).

APP SETTINGS

В розділі App Settings можна підключити свої Apple Watch до мобільного додатка “Runtastic”. Крім того цей розділ дозволяє провести синхронізацію акаунта додатка “Runtastic” з іншими додатками в розділі Partner Accounts. Для синхронізації доступні такі мобільні додатки, як: Apple Health, Garmin, Polar, Suunto, Zwift, KinoMap, Running Heroes, Keller Sports, MyFitnessPal. Також в цьому розділі можна підключити до додатка “Runtastic” свій Facebook-акаунт в розділі Social Sharing.

MORE

В розділі More розміщується дадаткова інформація про біговий додаток “Runtastic”, а саме підтримка, політика конфіденційність та інше.Статистика

В розділі статистики (Progress) користувач може детально переглянути свою статистику, як загальну так і щодо кожного тренування окремо та ставити собі різні бігові цілі та їх досягати. Крім того тут можна купити підписку на тренувальний план та для тих хто має платну підписку доступний розділ з персональними рекордами.

Сам розділ Progress поділяється на такі пункти, як:

 • Статистика тренування (Recent Activities)
 • Загальна статистика (Running Statistics)
 • Цілі (My Goals)
 • Тренувальні плани (Plan)
 • Персональні рекорди (Records)
RECENT ACTIVITIES

В цьому розділі користувач може переглянути детальну статистику по кожному тренуванні окремо. Аналітика по тренуванню реалізована досить класно, як для аналізу тренування так і для зручності використання. Для аналіза приводиться досить велика кількість різних показників, таких як дистанція, час тренування, калорії, середній темп та швидкість, максимальна швидкість та інші.

Аналітика кожного тренування розбита на три підкатегорії:

 • загальна аналітика усього тренування, тут виводиться маршрут самого тренування, загальна дистанція, загальний час тренування, витрачені калорії, середній темп та швидкість, максимальна швидкість, середня кількість кроків, максимальна кількість кроків, довжина кроку, набір висоти
 • інші деталі тренування. Такі як аналіз навколишнього середовища, а саме температура, сила вітру та вологість, крім того тут можна додати свою фотографію з тренування, зробити нонатку після тренування, вибрати тип покриття на якому відбувалось тренування, залишити свої враження від тренування та вибрати взуття в якому тренувався
 • статистика по кожному відрізкові дистанції, а саме час подолання кожного відрізка, і як швидко від долався, найбільш швидкий та повільний відрізок помічені зайцем та черепахою відповідно та набір висоти на кожному відрізкові.
RUNNING STATISTICS

В розділі Running Statistics відображається бігова активність протягом календарного року по кожному місяці окремо. Що є досить зручно, так як користувач може бачити скільки він тренувався в тому чи іншому місця.

Крім того в цьому розділові можна більш детально зробити статистику, щодо різних тренуваннь. Аналізувати можна тренування які були протягом місяця (доступна бесплатно), тижня та року (потрібно купляти платну підписку).

Для аналізу доступні такі показники, як кількість тренувань протягом заданого періоду, витрачені калорії, дистанція, час витрачений на тренування, середній темп та швидкість, набір висоти. Для більшої зручності в користуванні дистанція, час та калорії оформленні у вигляді графіків.

MY GOALS

В розділі My Goals користувач може задати для себе різні спортивні цілі з бігу, хотьби, велосипеду, які він хоче доягти протягом дня, тижня, місяця, року чи до якоїсь конкретної дати.

PLAN

В розділі Plan користувач може купити підписку на тренувальні плати. Плани розроблені для різної підготовки бігунів від новачка до тих хто готується вже до півмарафону чи марафону. Крім того безплатні плани тренувань можна одримати через додаток adidas Training app.

RECORDS

В розділі Records знаходяться персональні рекорди користувача, але даний розділ доступний тільки користувачам, які оформили собі платну підписку.Тренування

Тренування в мобільному додаткові “Runtastic” відбувається в розділі Activity. В цьому розділі для користувача відображається маршрут тренування, загальний час тренування, дистанція, калорії та середній темп. Що б розпочати тренування потрібно нажати кнопку Start Live. Біля кнопки Start Live знаходиться ще дві кнопки, а саме музика (дозволяє підключити музику та слухати різні підкасти) та налаштува тренування.

В налаштуваннях тренування можна вибрати тип тренування (Sport Type), музику (Music Story Running), підключити тренувальний план та задати цілі на конкретне тренування (Workout), підключити GPS часи (Garmin, Polar, Suunto).

В розділі Customize Displayed Values можна налаштувати вивід різних додаткових параметрів на екран, а семе (швидкість, ритм серця, середню швидкість та темп, максимальну швидкість, кроки та інше).

Крім того додатково можна включити підказки від віртуального тренера (Voice Coach), підключити монітор серцевого ритму (Heart Rate Monitor).Спільнота

В розділі Community користувач може прийняти участь в цікавих челенджерах або віртуальних забіговах, що проводить спільнота Adidas Runners. Крім того в цьому розділі користувачеві доступна його статистику під час тренувань з клубом Adidas Runners (кількість відвіданих тренувань, загальна дистанція, яку він подолав під час цих тренувань та побачити дати коли будуть відбуватись майбутні тренування) та загальна статистика клубу Adidas Runners в якому він тренується, місце де проходять основні тренування відповідного клубу Adidas Runners та найближчі бігові події, які проводить відповідний клуб. Також в цьому розділі користувач може знайти в інших містах клуби Adidas Runners.

Новини

В розділі Новин (News Feed) публікуються основні новини Adidas та спільноти Adidas Runners. Також в цьому розділі користувач може публікувати власні пости.

Сайт

Офіційний сайт додатка “Runtastic” знаходиться за адресою: runtastic.com. На сайті розміщується основна інформація про додаток, блог та посилання на офіційні сторінки додадка в різних соціальних мережах.