Огляд польських стартів під егідою "PKO"

Огляд польських стартів під егідою "PKO"

Маючи величезний досвід участі в багатьох змаганнях з бігу, я постійно стикався не лише зі спортсменами з різних країн світу, а й зі спонсорами. Деякі компанії можуть фінансово підтримувати один або кілька забігів, а деякі роблять це на постійній основі.   Польський банк “PKO” є однією з таких компаній. Про нього та ті заходи, які він підтримує, сьогодні і піде мова.

pko bank polski

Банк “PKO” – це компанія, яка давно пропагує здоровий спосіб життя і бігові види спорту у Польщі. Невідомо як то сталося, що саме біг зацікавив компанію.

Але вона пише про це так: “Біг на великі дистанції формує людину, розвиває її, вчить смиренню і  наполегливості в досягненні мети. Як це стосується нашого банку? Кожен успіх – це похідна від добре підготовленої стратегії, правильного розподілу ресурсів та послідовного виконання планів. Люди, які бігають, мають багато спокою, ентузіазму та енергії – ці особливості надзвичайно корисні як на маршруті марафону, так і в банківському середовищі, де конкуренція однаково жорстка.”

біжимо разом

Вперше я познайомився з біговими стартами, що проходили під егідою банку “PKO” в Катовіце під час участі в “Silesia Marathon”. Це був перший мій півмарафон у кар’єрі. Сам захід залишив по собі приємні враження, подарував багато радості та енергії. Пізніше я прийняв участь ще в кількох забігах, спонсором яких була саме ця компанія. Тому з’явилося  зацікавлення, які ж саме події підтримує “PKO”. Так я натрапив на програму під назвою “Biegajmy razem”. Вона об’єднує усі змагання з бігу пов’язані із польським банком, а саме:

Крім того, банк  “PKO” виступає стратегічним партнером загальнонаціональної кампанії “BiegamBoLubie”, яка дозволяє всім охочим спортсменам тренуватися на атлетичних стадіонах під керівництвом професійних інструкторів “Фонду спортивної освіти”. У рамках акції “Biegam Bo Lubie” також можна отримати безкоштовну консультацію у тренера. Крім того, під час кожного забігу відбувається збір коштів для важкохворих дітей за програмою “Biegne dla….” або “Pomagamy z kazdym krokiem”.

біг незалежності

У 2020 році компанія запустила серію забігів під назвою “Korona Slaskich Polmaratonow”. Вона включає в себе шість півмарафонів, які проходитимуть в Живці, Катовіце, Рибніку, Пекарах Сілезьких, Битомі, Гливіцах. Цикл розпочинається 29 березня, коли стартуватиме півмарафон навколо Живіцкого озера у Живці та закінчиться 24 жовтня у Гливіцах. Щоб завершити KSP необхідно завершити чотири з шести забігів.