Runatolia

Runatolia

Марафон “Runatolia”, міжнародні змагання, що проходять щороку навесні в турецькій Анталії на березі Середземного моря. Вони включають в себе забіг на основну марафонську дистанцію, півмарафон  і забіг на 10 кілометрів. Участь у марафоні в Анталії не просто є престижною, але також випробуванням власних сил, можливістю відвідати нові місця, познайомитися з історією міста, обмінятися корисним досвідом з колегами спортсменами і просто гарно провести час у колі однодумців.

Інформація про забіг

Історія

Runatolia (Uluslararası Runatolia Antalya Maraton, International Runatolia Antalya Marathon (офіційні назви)) починає свій відлік з 2006 року. З того часу кількість учасників та значимість спортивної події постійно зростає. Для порівняння у 2006 році в забігу прийняв участь 351 спортсмен, а вже у 2020 році марафон зібрав більше 7000 атлетів. Зараз він є номером 2 у Туреччині після Стамбульського марафону.Для участі у марафоні “Runatolia” необхідно завчасно зареєструватися на офіційному сайті runatolia.com та сплатити реєстраційний внесок, який складає від 10 до 18 євро в залежності від обраної дисципліни та часу реєстрації. Прибувши на місце події кожен учасник отримує стартовий пакет з власним номером, чіпом обліку часу, фірмовою футболкою, пам’ятними нагородами і сувенірами.

runatolia running

Подбали організатори марафону в Анталії і про інші важливі деталі, такі як безкоштовні камери схову речей, душові кабіни, медичну допомогу за необхідності, роздягальні, масаж після фінішу тощо. По завершенні змагань кожного учасника чекає частування, призи, медалі, а також фото на пам’ять і макаронна вечірка.

Маршрут

Маршрут марафону в Анталії складений за принципом туди і назад. Він проходить добре асфальтованою трасою, яка має сертифікат AIMS, вулицями та парками Анталії, повз тріумфальну арку Ворота Андріана (Hadrian Kapısı), поруч Дюденьких водоспадів (Düden Şelalesi) та пляжу Лара (Lara Halk Plajı).

Старт та фініш марафону розміщені в одній точці – біля виставкового комплексу Скляна піраміда Сабанчі (Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi, Meltem, Sakıp Sabancı Blv. No:9, 07030 Muratpaşa, Antalya) у парку культури та відпочинку ім. Ататюрка (Atatürk Kültür Parkı). Траса марафону є добре промаркованою, а також має численні пункти гідратації та харчування через кожні 2,5 кілометри. Там спортсменам організатори пропонують воду, ізотоніка, фрукти, вологі спонжі.