Runa Run Trail

Runa Run Trail

“Runa Run Trail” – це щорічний трейловий забіг, який проходить в українських Карпатах, а саме біля селища Лумшори у вересні. Це змагання з бігу по пересіченій місцевості з набором висоти до 1479 метрів. 

Інформація про забіг

Історія

Перша редакція гірського забігу “Runa Run” відбулася в 2020 році. У рамках спортивної події передбачено змагання одразу в двох дисциплінах: біг на 25 км (основна дистанція) для добре підготовлених атлетів та 10 км для новачків та любителів. Щоб зареєструватися на гірський забіг необхідно вказати свої особисті дані на офіційній веб-сторінці трейла та сплатити відповідний реєстраційний внесок, розмір якого залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. По прибуттю спортсменів до стартового містечка кожен отримує власний стартовий пакет із номером, а по завершенню гонки – пам’ятну медаль, диплом та приємні сюрпризи у вигляді святкового частування, сувенірів, різних призів тощо.

Маршрут

Маршрут гірського забігу пролягає досить складним гірським рельєфом з кам’янистими стежками, випираючим корінням, слизькими багнистими ділянками, підйомами та спусками з кутом нахилу до 60 градусів. Організатори змагань пропонують учасникам сходження на найвищу точку Перечинщини – Полонину Руну (1479 метрів) та вершину Високий Верх (1413 метрів), під час якого можна помилуватися красивими краєвидами водоспаду Соловей, Давир, Переступінь та Крутило, що входять в групу Лумшорських водоспадів.

маршрут трейла runa run trail

Після відмітки на КП на Полонині Руні на учасників чекає стрімкий технічний спуск до фінішу, пробігаючи повз льодовикове озеро Велика Трустя. Загалом маршрут основної гонки складається з одного кола з набором висоти та має три точки гідратації, де можна відновити свої сили різними смаколиками або просто водою чи ізотоніком. Фініш знаходиться у селищі Лумшори.