Risnjak Trail

Risnjak Trail

“Risnjak Trail” – щорічний гірський забіг на дистанцію 30 та 17 кілометрів, що проходить на початку липня в національному ландшафтному парку Рисняк, поруч із містечком Црний Луг у Хорватії. Змагання входять до бігової серії Kvarner Trails Series” та “GTNS Хорватії”.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на гірський забіг “Risnjak Trail” відбувається вже в традиційний для подібних змагань спосіб – в режимі онлайн на офіційному сайті бігової серії “Kvarner Trails Series”. Кожен бажаючий взяти участь в гірському забігові має вказати свої особисті дані і сплатити реєстраційний внесок, розмір якого залежить від обраної дистанції та дати реєстрації. По прибуттю до стартового містечка спортсмени отримують стартові пакети із власними номерами, а по закінченню гонки пам’ятні медалі та сувеніри.

Маршрут

Маршрут гірського забігу складається з одного кола. Свій початок він бере у Црни Луг, далі йде до Хорватова через Велики Рисняк, а потім проходить повз Медвежу врату і назад до Црни Луг. Перша половина забігу – це підйом вгору, а друга навпаки спуск.

map risnjak trail

Набор висоти на основній дистанції (30 кілометрів) сягає 1733 метрів, на дистанції в 17 кілометрів – 915 метрів відповідно. Протягом усього маршруту спортсмени мають змогу насолодитися красою навколишньої природи, переважно це ліс, а далі йдуть скали. Вид з вершини гори просто неперевершений. Траса є добре промаркованою. На ній передбачено 3 допоміжні станції харчування та гідратації. Також постійно присутні медики та волонтери, які готові в будь-який момент допомогти учасникам.