Забіг "Осінній лист"

Забіг "Осінній лист"

Забіг “Осінній лист” є одним із найстаріших напівмарафонів, що проводиться в Україні. Кожен рік, незважаючи на різні обставини, в останню неділю жовтня цей лісовий півмарафон збирає досить серйозну кількість любителів бігу, які бажають не лише перевірити власні сили у півмарафоні, а ще насолодитися осінніми краєвидами і яскравими фарбами Броварського лісу.

Інформація про забіг

Історія

Лісовий півмарафон “Осінній лист” змагання з бігу на дистанції 21 кілометр вперше відбулися у далекому 1975 році. Їх мета популяризація здорового способу життя, спорту і туризму. У рамках спортивної події відбувається одразу кілька бігових стартів основні забіги на 21 та 10 кілометрів, а також додаткові забіги на 5 кілометрів, змагання зі скандинавської ходьби на 5 кілометрів.

забіг осінній лист медаль

Усі бажаючі прийняти участь у забігу “Осінній лист” по території Броварського лісництва мають змогу подати свою заявку онлайн на сайті athletic-events.com, де мають зазначити свої особисті дані і обрати дисципліну, в якій планують виступати. Видача стартових пакетів відбувається напередодні забігу, починаючи з п’ятниці (тобто за два дні до старту) у місті Бровари або в Києві. Також це можна зробити безпосередньо у день змагань з самого ранку у стартовому містечку.

Маршрут

Маршрут лісового півмарафону “Осінній лист” у 21 кілометр пролягає лісовими стежками Броварського лісництва і складається з двох кіл по 10 кілометрів з лишком кожне. Траса півмарафону переважно грунтова, а далі переходить у піщану з невеликими підйомами та спусками. На старті і ближче до фінішу зустрічаються також і асфальтовані ділянки. На кожному колі передбачено по два пункти гідратації для освіження і харчування спортсменів на відмітках у 2,5 та 7,5 кілометрів, а також присутні медики, волонтери і охорона. Учасники гонки на 21 та 10 кілометрів стартують одночасно.

По завершенні забігу в Броварському лісництві на всіх спортсменів чекають пам’ятні медалі та дипломи, а також почастунок різними смаколиками та спільне фото на згадку. Загалом півмарафон “Осінній лист” – це легендарний забіг, в якому має прийняти участь кожен українець, що полюбляє біг на природі серед лісу. Він подарує вам незвичайні емоції і масу приємних спогадів.