Pirogiv Trail Run

Pirogiv Trail Run

“Pirogiv Trail Run” – щорічний трейловий забіг, що входить до серії “Multiki Races” і проходить у травні на території найбільшого в Україні музею під відкритим небом у Пирогово (Київської області). Це не просто чергова спортивна подія, а грандіозне свято спорту і активного відпочинку в мальовничому місці у Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на трейловий забіг “Pirogiv Trail Run” відбувається в уже традиційний спосіб – в режимі онлайн. Кожен бажаючий повинен вказати свої особисті дані і сплатити реєстраційний, розмір якого залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. По прибуттю до стартового містечка кожен спортсмен отримує стартовий пакет із власним номером, фірмовою футболкою, медаллю фінішера, а по закінченню гонки – диплом, грошові винагороди, пам’ятні сувеніри, нагороди.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу являє собою грунтову дорогу, що проходить територією музею. Він складається з двох кіл довжиною в 5 кілометрів.

pirogiv trail run

На трасі передбачений пункт харчування та гідратації. Вона добре промаркована і на ній постійно присутні медики і волонтери, які готові допомогти будь-чим: порадою, надати першу медичну допомогу, скерувати у правильному напрямку спортсмена тощо.