Pyramids Half Marathon

Pyramids Half Marathon

“Pyramids Half Marathon” – шосейна гонка, що проходить щороку у лютому місяці в місті Каїр (Єгипет). Маршрут півмарафону проходить через плато Гізи, яка є домівкою для найвідомішого із семи чудес світу – Великі піраміди Гізи. Вони і дали назву цій біговій події. Цей півмарафон збирає велику кількість учасників з різних куточків світу, які мріють не лише перевірити власні сили на дистанції, а й поринути в історію.

Інформація про забіг

Історія

Півмарафон навколо пірамід Гіза проводиться з 2015 року в столиці Єгипту, Каїрі. Проведення півмарафону контролює компанія “The TriFactory”, яка є провідним організатором всіх спортивних подій в Єгипті, зокрема, спеціалізується на марафонах та бігових гонках, змаганнях на витривалість і бігу з перешкодами. У рамках “Pyramids Half Marathon” проходить забіг не лише на дистанцію 21 км, а й на 10 і 6 км. Ліміт часу складає 3 години. 

Маршрут

Маршрут півмарафону навколо пірамід є повністю асфальтованим і проходить через плато Гізи, яка є домівкою для Великих пірамід Гізи. Комплекс складається з трьох основних пірамід: Хуфу, Хефрена и Менкаура, а також Великого Сфінксу, що розміщується у східній частині. Кожна піраміда також має поруч із собою менші піраміди, що є усипальницями дружин фараонів, їх дітей тощо, а також храми та інші споруди. Приймаючи участь у цьому півмарафоні “Pyramids Half Marathon”, атлети повинні подолати кілька невеликих підйомів та спусків. 

Реєстрація для участі у змаганнях проходить в режимі онлайн. Для цього необхідно подати свою заявку на офіційному сайті бігової події та сплатити реєстраційний збір. У вартість цього збору входить стартовий пакет учасника з фірмовою футболкою, стартовим номером, сумкою, браслетом, ремінцем ідентифікатором, медаль фінішера.