Пробіжи свій кращий марафон

Пробіжи свій кращий марафон

Анотація

Книга Максима Кривенко “Пробіжи свій найкращий марафон” – це не розважальне чтиво, як можливо дехто спершу подумав, не чергова історія успіху спортсмена, автор навмисно обмежив світоглядні міркування та ліричні відступи від теми бігу по суті. Це книга, має на меті, перш за все, прищепити читачу любов до бігу, навчити його отримувати задоволення не лише від досягнення очікуваного результату, а й безпосередньо процесу підготовки до змагань. Однак, в книжці присутні емоції автора, які він пропонує відчути разом із ним передчуття, хвилювання, щастя, радість, задоволення собою і світом.

пробіжи свій найкращий марафон

Автор книги почав свою бігову кар’єру у зрілому віці в 36 років (в 2013 році). Проте це не завадило йому досягти певних вершин у спорті. Він має свій особистий рекорд у марафоні (2:57:48) та півмарафоні (1:29:10). У книжці він ділиться особистим досвідом, який зацікавить не лише тих, хто давно і професійно займається бігом, а й тих, хто тільки починає свою спортивну кар’єру. Книга стане в нагоді людям, що тільки планують пробігти свої перші 2-3 кілометри через біль і надзусилля, і тим, хто поставив собі амбітну мету – подолати марафонську дистанцію і встановити свій особистий рекорд.

Враження від книги

У книжці є багато рекомендацій зміцнення тіла пробіжками. Тут розкриваються секрети, як почати бігати, описується методика правильної та безпечної підготовки, також показано шлях до мрії сильної людини, щоб стати марафонцем. Можна бігати самостійно, в клубі, з тренером, шукати корисну інформацію в мережі, набиратися досвіду, а можна полюбити біг та отримувати від нього задоволення, прочитавши книжку Максима Кривенко “Пробіжи свій найкращий марафон”. Вона не просто про біг. Автор мотивує читача і звертається до нього з закликом – “Ти можеш більше!”.