Premier Trail

Premier Trail

“Premier Trail” – трейловий забіг по пересіченій місцевості, що проходить щороку у Кременчуку в середині квітня і входить до бігової серії “Kremen Trail League”. Мета бігового заходу очевидна – популяризація здорового способу житті і бігових видів спорту, підвищення зацікавленості молоді активним відпочинком та розвиток туризму. У програмі змагань передбачено дві дистанції, основна на дистанція 15 кілометрів та додатковий на дистанція 7,5 кілометрів.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на трейловий забіг “Premier Trail” відбувається в режимі онлайн, як і на інші етапи бігової серії “Kremen Trail League”. По прибуттю спортсменів до стартового містечка кожен з них отримає власний стартовий пакет із номером, а по завершенні змагань – пам’ятні медалі, дипломи, а ті, хто займуть призові місця ще й цінні призи. Змагання є досить цікавими і гарно організованими. Кожен спортсмен може не лише випробувати свої сили на дистанції, а й помилуватися красою навколишньої природи і загалом отримати задоволення від атмосфери, яка панує під час забігу у стартовому містечку.

Маршрут

Маршрут трейлового забігу складається з двох кіл по 7,5 кілометрів відповідно. Траса є добре промаркованою і має різноманітне покриття від асфальту до грунту з піском.

маршрут трейлового забігу Premier Trail

Місце проведення змагань – це територія парку “Студентський”, а далі маршрут йде по піщаній косі Ринковського, що біля місцевого кар’єру. На маршруті передбачено кілька точок гідратації та харчування, де кожен з учасників може підживитися водою або ізотоніком, а також різними смаколиками аби швидко відновити свої сили.