Poznan Half Marathon

Poznan Half Marathon

Півмарафон “Poznan Half Marathon” вирізняється високим рівнем організації, цікавим маршрутом, що проходить територією міста Познань, тому щороку у ньому приймає усе більше і більше учасників з різних міст та країн світу. І це робить даний півмарафон доволі популярною біговою подією не тільки в Польщі, але й у Східній Європі вцілому.

Інформація про забіг

Історія

Півмарафон “Poznan Półmaraton” розпочав свою історію навесні 2008 року і з того часу проводиться щороку у травні місяці в місті Познань. За всю історію свого існування він став не просто популярним, а увійшов в топ бігових подій Польщі.

poznan half marathon start

“Poznan Półmaraton” входить до бігових серій “Korona Półmaratonów Wielkopolski” та “Korona Polskich Półmaratonów”. В 2020 році вперше за 12 років старти не відбулися у зв’язку із поширенням вірусу COVID 19. Але вже за рік у Познані зібралася рекордно велика кількість учасників. Вони змагалися не лише у головній дисципліні – забігу на 21 кілометра з лімітом часу у 3 години, а й визначали переможців серед спортсменів на інвалідних візках та роликових ковзанах. 

Маршрут

Маршрут півмарафону в Познані є круговим і в 2019 році отримав сертифікат “Road Race Bronze IAAF”. Це шосейна гонка, яка проходить добре асфальтованим покриттям центральними та східними вулицями Познані: через такі райони міста, як: Мальта, Чартово, Ратає, Бердихово, Піотрово, Гробла та Гарбари. На дистанції передбачені 4 пункти гідрації на 5, 9, 15 та 19 кілометрів, а також присутні повсякчас волонтери, які допомагають інформаційно і дбають про безпеку.

Маршрут півмарафона "Poznań Półmaraton"

Щоб прийняти участь у “Poznan Półmaraton” необхідно зареєструватися на офіційному сайті halfmarathon.poznan.pl, сплатити внесок у розмірі 95 польських злотих, а по прибуттю на змагання отримати стартовий пакет. У ньому кожен спортсмен має власний стартовий номер, пам’ятні подарунки, сувеніри. На фініші учасників очікують медалі на згадку про участь в забігу, а також частування. Півмарафон в Познані – гарна нагода познайомитися з самим містом Познань, його історією і архітектурними пам’ятками, отримати задоволення не лише від бігу, а й перевірити себе на витривалість, перейняти досвід інших спортсменів тощо. 

Тож, якщо ви ще не були у Познані, радимо відвідати це місто навесні і прийняти участь у напівмарафоні, незабутні враження вам точно гарантовані.