Gdynia Half Marathon

Gdynia Half Marathon

Півмарафон у Гдині вирізняється високою якістю організації. Він має добре промарковану трасу, пункти гідратації для учасників по всьому маршруту, де вони можуть підживитися водою або ізотоніком. Організатори “Gdynia Half Marathon” подбали про безпеку змагань. На час їх проведення усі вулиці, де проходить забіг, перекриваються на рух автотранспорту, а також на трасі присутні волонтери, поліція та медики.

Інформація про забіг

Історія

“Gdynia Half Marathon” доволі молодий, але досить масовий польський півмарафон, який відбувається щороку у березні у польському містві Гдиня. У свій перший забіг в 2015 році ці змагання зібрали 4125 учасників. В рамках спортивного заходу відбувається не лише змагання на півмарафонській дистанції – 21, 097 кілометр, а й додатково ще естафета на півмарафонську дистанцію.

Gdynia-Polmaraton

Участь в півмарафоні у Гдині – це гарна можливість познайомитися з новими для себе містами, їх історією, архітектурою, обмінятися досвідом з іншими спортсменами, перевірити свій рівень підготовки. Яскраві враження вам точно забезпечені. Готуючись до “Gdynia Polmaraton” варто приділити увагу не лише власній спортивній формі, але й правильно підібрати екіпірування. Адже березень місяць на Балтиці може бути дуже непередбачуваним. Загалом в цей період часто буває сніг, сильні вітри і навіть морози.

Маршрут

Старт півмарафону в Гдині відбувається з пірсу у порту (Jana Pawła II Str.). В тому ж місці знаходиться і фініш. Маршрут забігу є сертифікованим Road Race Bronze IAAF і складається з одного кола.

Маршрут півмарафона "Gdynia Półmaraton"

Він проходить добре асфальтованими міськими вулицями та кварталами. Тому кожен спортсмен має можливість не лише отримати задоволення від змагань, відчути азарт, перевірити свій організм на витривалість, але й помилуватися архітектурними пам’ятками, відвідати пляж і подихати цілющим морським повітрям. Ліміт часу встановлено в 3 години. За день до змагань кожен учасник повинен прибути на місце проведення півмарафону і забрати свій стартовий пакет. Для цього необхідно пред’явити посвідчення особи. По закінченню змагань кожен спортсмен отримує пам’ятні подарунки, призи та медалі. Результати забігів будуть висвітлені в мас-медіа та інтернет-виданнях.