Забіг у Пирогові

Забіг у Пирогові

Забіг на території Музею національної архітектури та побуту у Пирогово проходить щороку і присвячений Дню незалежності. Організатором виступає найбільший біговий клуб – “Top Runners”, який пропагує здоровий спосіб життя та знайомство з етнічними традиціями. Це бігове свято зазвичай збирає понад тисячу спортсменів-любителів з різних куточків України.  Вони повинні бути одягнені у традиційний український національний одяг – вишиванку, а ті, хто такої не має можуть скористатися фірмовими футболками з національним орнаментом, що видають на старті.

Інформація про забіг

Історія

Щоб прийняти участь у “Забігові у Пирогові” необхідно подати свою заявку на веб-сайті або офіційній сторінці події у Фейсбук. Участь є платною. Розмір реєстраційного внеску залежить від дати реєстрації та обраної дисципліни. По прибуттю до стартового містечка атлети отримують стартові пакети із власними номерами та фірмовими футболками, а по закінченню гонки на всіх учасників очікують пам’ятні сувеніри, диплом і медалі.

Маршрут

Маршрут “Забігу у Пирогові” проходить мальовничою місцевістю найбільшого у світі музею під відкритим небом, де зібрані найкращі пам’ятки національної архітектури і побуту з різних регіонів України. Старт забігу починається біля центральної ярмаркової площі музею Пирогово. Траса частково є асфальтованою, а частково мощена камінням з невеликими перепадами висот до 60 метрів.

маршрут забігу у пирогові

Тобто маршрут не є складним і знаходиться переважно у тіні дерев, тож долати його одне задоволення. Це один із наймальовничіших забігів в Україні.