Palma Marathon

Palma Marathon

“Palma Marathon” – це щорічний забіг на марафонську дистанцію, що проходить у жовтні в мальовничому іспанському містечку Пальма де Майорка.  

Інформація про забіг

Історія

Проведення марафону має доволі тривалу історію, цьогоріч відбулася вже 19 його редакція. “Palma Marathon” є одним з найпопулярніших і наймасовіших марафонів Іспанії. У марафоні в Пальмі зазвичай приймає участь понад 10 тисяч атлетів з 50 різних країн світу. У рамках бігової події відбуваються забіги на 9 кілометрів, півмарафон та кульмінацією є марафон. На подолання цієї дистанції встановлено ліміт у 6 годин.

Маршрут

Маршрут марафону являє собою добре асфальтовану трасу, яка проходить вздовж набережної, через стару історичну частину міста. Тож, участь у такій гонці – це вдала можливість насолодитися гарною погодою та красою навколишньої архітектури і природи, поринути в атмосферу чудового старовинного міста. Маршрут складається з двох кіл. На кожному з них передбачені пункти гідратації та харчування. Траса має гарну розмітку і сертифікованою міжнародною асоціацією легкої атлетики.

marathon palma

Бігова подія має якісну організацію. Окрім добре облаштованого стартового містечка і пунктів харчування, організатори подбали про охорону, постійну присутність медичного персоналу на трасі, а також центри для глядачів. Там на них чекають постійні розваги, музика, танці тощо. Кожен спортсмен після закінчення змагань отримує пам’ятні сувеніри та нагороди, призери – грошові призи.