Огляд бігових локацій Тернополя

Огляд бігових локацій Тернополя

З містом Тернопіль познайомився уперше під час участі в місцевому півмарафоні “Ternopil Half Marathon”, маршрут якого частково проходив набережною місцевого ставу, що тоді мені досить таки сподобалось. Так як це непоганий маршрут для проведення бігових тренувань. Тому вирішив у статті більш детальніше розповісти про різні цікаві бігові локації Тернополя.

Цікаві бігові локації

Біговий локація є найбільш улюбленою для тернополян та гостей міста. Тут зручний тротуар, є ліхтарі, дерева, взимку прибирають сніг, влітку працюють аераційні фонтани, можна після пробіжки покупатися на пляжі Циганка чи просто відпочити. 

Ця бігова локація сподобається любителям бездоріжжя, лісів та гір, адже тут буде багато стежок і доріг з грунтовим покриттям, стрімких підйомів та спусків, а ще дерев, квітів, спів птахів, а інколи тиша, яка дозволяє відпочити від шуму міста і турбот.

Окрім трейлового бігу, тут можна теж помилуватись природою. Якщо любите кататись на велосипеді – цей ліс теж підійде для вас. 

Зручна та нескладна траса для бігу на невеликі дистанції. Окрім бігу, тут можна розім’ятись на вуличних тренажерах.

Ця бігова локація знаходиться в центрі міста і має багато асфальтованих та освітлених доріжок, місточків та зручних стежок.

Особливістю цієї бігової локації наявність кількох бігових маршрутів, які складно поєднувати, адже доріжок багато. Також тут є різноманітні підйоми та спуски, що дозволяє бігати і тренуватися. В цьому парку є можливість побачити тернопільське Співоче поле, фонтан з лебедями, доглянуті доріжки, заклади розваг та відпочинку, а також смішних місцевих білок, якій випрошують горіхи.

Стадіони для пробіжки

Стадіон обладнане спеціальними біговими доріжками. Локація зручна для бігу на швидкість.

Цікаві бігові маршрути

Розпочати можна із будь-якої точка. Під час бігу можна помилуватись неймовірними краєвидами ставу, сільської місцевості околиць Тернополя та затишним містом.