Nyvky Winter Cross

Nyvky Winter Cross

“Nyvky Winter Cross” – щорічний трейловий забіг, що проходить на початку бігового сезону у Києві, а саме в парку Нивки.

Інформація про забіг

Історія

Щоб прийняти участь у “Nyvky Winter Cross” необхідно залишити свою заявку. Реєстрація ведеться до вичерпання лімітів учасників для забігу на 9 кілометрів він становить 200 чол., а для 3 кілометрів – 150 чол.. При цьому, потрібно сплатити реєстраційний внесок, розмір якого коливається від 200 до 320 гривень і залежить від вибраної дистанції. Також організатори трейлового забігу проводять призову лотерею для всіх спортсменів за стартовими номерами, тож кожен має шанс отримати додатковий подарунок чи сувенір.

Маршрут

Маршрут гонки проходить мальовничою місцевістю, а саме парком Нивки. Траса основної дистанції в 9 кілометрів складається з трьох кіл по 3 кілометра кожне зі змішаним покриттям. Тобто на маршруті зустрічаються ділянки с асфальтом або брусчаткою, плиткою або грунтовим покриттям. Також присутні невеликі підйоми і спуски з набором висоти не більше 50 метрів.

маршрут трейлового забігу Nyvky Winter Cross

Старт учасників забігу на 3 та 9 кілометрів відокремлений один від одного: спочатку стартують спортсмени на дистанції 9 кілометрів, а за годину – на дистанцію 3 кілометрів.