У пошуках дачі генсека - "Nyvky Winter Cross"

У пошуках дачі генсека - "Nyvky Winter Cross"

Новій біговий сезон дуже хотілося розпочати не тільки з шосейного, але ще й з трейлового забігу. З шосейним забігом усе було визначено – обрав “Забіг друзів”. А ось у якості трейла вирішив зупинити свій вибір на трейлі “Nyvky Winter Cross“.Трейловий забіг “Nyvky Winter Cross” зацікавив мене насамперед тим, що його організовували ті ж люди, що влаштували трейл під назвою “Winter Cross”, у якому брав участь минулого року. Ще одним плюсом стало те, що забіг проводився у Києві, завдяки чому не треба було далеко їхати.

Реєстрація

Веб-сайт vseprobegi.org став вже традиційним місцем реєстрації на різноманітні бігові заходи України й трейл “Nyvky Winter Cross” не став виключенням. Організатори підготували учасникам дві дистанції – можна було обрати 3 або 9 кілометрів. Для себе обрав саме основну дистанцію на 9 кілометрів, яка складалася з трьох кіл по 3 кілометри кожне.

Біг

Щоб зробити трейл “Nyvky Winter Cross” більш цікавим, організатори обрали чудову локацію – київський парк “Нивки”, який завжди вражав своїми ландшафтами. Також цей парк відомий тим, що на його території знаходяться розвалини старої урядової дачі. Серед київлян вона більш відома, як “дача Хрущова”.

Старт для учасників основної дистанції трейлового забігу на 9 кілометрів було призначено на 11:00 недільного ранку. Недільний ранок розпочався з чергового бігового свята, що чекало на мене в київському парку “Нивки”. Коли прибув, стартове містечко було вже досить багатолюдним. Тому вирішив одразу переодягтися у свою форму й тут на мене чекав курйоз. Вранці, коли я збирав речі, частину з них виявилось, що залишив вдома. Через це прийшлося бігти не в повній біговій екіпіровці.

Трейл у парку “Нивки” зразу вирішив порадувати мене підйомом, що чекав неподалік від стартового майданчика. Основний маршрут трейлового забігу пролягав стежками парку, але й були відрізки з пересічною місцевостю. На мою думку, самою цікавою ділянкою маршруту був відрізок наприкінці кожного кола. Він представляв собою невеликий підйом, після якого йшов спуск, а за ним десь 200 метрів прямої дороги, після якої починалося нове коло.

Приблизно 17 хвилин в мене зайняло подолання перших двох миль трейлового забігу “Nyvky Winter Cross”. Наприкінці першого кола мене нагнав Володимир Ковбасюк. Саме він став для мене додатковою мотивацією, завдяки якій наступні три милі надолужував втрачене.

Трейл у парку “Нивки” став для мене першим трейлом у цьому році, подолати його вдалось за 50 хвилин. Сам же трейловий забіг подарував неперевершені емоції. А вже по закінченню на бігунів чекало смачне частування від організаторів.

Враження

Трейловий забіг “Nyvky Winter Cross” був організований дуже добре, так само як його попередник минулорічний трейл “Winter Cross”. Забіг отримав цікавий маршрут, а також порадував гарними ланшафтами київського парку “Нивки”.


Booking.com