Night Marathon-Fest

Night Marathon-Fest

“Night Marathon-Fest” – український марафон, що проходять кожен рік на набережній у місті Вишгород наприкінці червня. Головна їх родзинка нічного марафону в Вишгороді – нічний час проведення забігу. Це один з небагатьох забігів в Україні, що проходить у нічний час.

Інформація про забіг

Історія

“Night Marathon-Fest” – це змагання з бігу, які були створені у 2004 році на базі легендарного нічного марафону “Київська Русь”. І з того часу марафон став досить популярним серед українських бігунів. 

Night Marathon-Fest

Кожен учасник отримує на згадку пам’ятні медалі та подарунки, а також організатори пригощають усіх гостей крафтовим пивом та іншими смаколиками. Нічний марафон-фест у Вишгороді – це одночасне поєднання спорту та розваг, гарна можливість перевірити свої сили та рівень підготовки на різних  дистанціях, місце, де можна отримати незабутні враження від нових знайомств та весело проведеного часу разом із друзями та однодумцями, тими, хто по-справжньому любить біг.

Маршрут

Маршрут забіга "Йоль"

Маршрут “Night Marathon-Fest” є круговим і проходить вздовж Київського моря по добре асфальтованій дорозі. У рамках марафону проходить не лише забіг на дистанцію 42,195 кілометра, а й інші забіги: напівмарафон, забіг на дистанцію 8,4 кілометра – найбільш коротка дистанція у цих змаганнях та екіден, корпоративна естафета на марафонській дистанції в 42 кілометра. Початок традиційно припадає на 18:00, коли кожен спортсмен повинен отримати від організаторів стартовий пакет з власним номером. Старт забігу о 23:59 і триватиме він 6 годин, паралельно з яким відбувається концерт та гриль-паті. Тож, сумувати гостям забігу точно не доведеться. На протязі усього маршруту для учасників передбачені пункти харчування та гідрації, медичний персонал та охорона. За бажанням організатори можуть надати транспорт для тих, хто не має змоги потрапити до Вишгорода самостійно.